ایرانیان سرور

معرفی بازی موبایل عبور از گذرگاه

معرفی بازی موبایل عبور از گذرگاه
download gamerha معرفی بازی موبایل عبور از گذرگاه

عبور از گذرگاه عنوانی ایرانی و اعتیاد آور که به تازگی منتشر شده است. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست با استفاده از لمس سمت چپ و راست صفحه نمایش، ماشین را کنترل کنید و از موانع عبور کنید. مهم ترین چیزی که باید در نظر بگیرید، موانع موجود در بازی هستند، به عنوان مثال، بمب های هوایی که چند ثانیه قبل از انفجار بر روی صفحه نمایش بصورت دایره ای قرمز رنگ مشخص می‌شوند و شما می‌بایست از آن محل دور شوید. یکی دیگر از چالش های شما در بازی، عبور از محیط های پیچ در پیچ است، اگر از مسیر خارج شوید نیز خواهید باخت!

گرافیک و طراحی بخش های مختلف بازی بصورت سه بعدی کار شده است، طراحی ماشین و شخصیت اصلی بازی از استاندارد های لازم پیروی می‌کنند و طراحی محیط نیز به خوبی پیاده سازی شده است. موزیک و افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز قابل قبول می‌باشند.

بازی دارای بخشی برای ثبت رکورد های مختلف نیز می‌باشد، در این بخش می‌توانید رکورد خود را بصورت آنلاین ثبت کنید و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید. عبور از گذرگاه دارای راهنمای استفاده نیز می‌باشد.

بطور کلی بازی عبور از گذرگاه، عنوانی جذاب و لذت بخش است؛ بازی که شما را برای مدتی سرگرم خواهد کرد، هم اکنون می‌توانید این عنوان را از مارکت های اندرویدی دانلود و تهیه نمایید. شاد باشید.

4 معرفی بازی موبایل عبور از گذرگاهbazzar معرفی بازی موبایل عبور از گذرگاه

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام