ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل سالار

معرفی بازی موبایل سالار
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل سالار

حتما تاکنون بازی های وابسته به اتومبیل زیادی را بازی کرده اید، بازی هایی پر از جزئیات و سیستم های پیشرفته؛ سالار بازی کاملا ساده اما جذاب و لذت بخش است، دقیقا عنوانی معکوس با بازی های اتومیبل رانی پر از جزئیات! در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی دارای رابط کاربری و طراحی گرافیکی ساده و کارتونی بسیار شیکی می‌باشد؛ ماشین های ایرانی خیلی زیبا طراحی شده اند، به عنوان مثال پراید، پیکان، پژو و … . در بازی شما می‌بایست کنترل یکی از ماشین ها را بر عهده گرفته و با استفاده از پدال های موجود، ماشین را کنترل کنید، از مسیر عبور کنید، سکه جمع کنید، حرکات فضایی بزنید! و در نهایت نیز رکورد ثبت کنید.

salar معرفی بازی موبایل سالارسالار به شما امکان شخصی سازی ماشین ها را نیز می‌دهد، می‌توانید موتور، رنگ، لاستیک، کمک فنر و باک بنزین ماشین خود را تغییر و یا ارتقا دهید. برای هر یک از ماشین های موجود در بازی، کلی گزینه ی مختلف برای شخصی سازی وجود دارد.

قابلیت بسیار جالبی در سالار وجود دارد؛ ماشین شما دارای ظبط صوت نیز می‌باشد، با استفاده از ظبط می‌توانید در حین حرکت آهنگ های جذابی را نیز گوش کنید؛ با گذراندن مراحل مختلف آهنگ های بیشتری نیز قابل استفاده خواهند شد و در نهایت نیز می‌توانید از بین آهنگ های موجود، آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

salar3 معرفی بازی موبایل سالاربطور کلی بازی سالار عنوانی جذاب و سرگرم کننده است؛ بازی که همچنان بروزرسانی می‌شود و آیتم های جدیدی به مرور زمان به آن توسط سازندگان افزوده می‌شود.

4 معرفی بازی موبایل سالارbazzar معرفی بازی موبایل سالار

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام