تلویزیون گیمرها

معرفی بازی موبایل خروس جنگی

معرفی بازی موبایل خروس جنگی

فیلم و سریال های مختلفی با عنوان خروس جنگی دیده ایم، اما بازی؟! بله خروس جنگی عنوانی خلاقانه و ساخت بچه های هم میهن عزیزمان است. بازی که در کم‌ترین بازه زمانی محبوب شده و هم اکنون در موبایل و تبلت های بسیاری خانه کرده است.

e585807_Scr_11شما در بازی می‌بایست خروس خود را انتخاب کرده و سپس به جنگ با خروس ها بروید؛ در نبرد ها از قابلیت های مختلف خود استفاده کرده و خروس حریف را به بدترین شکل ممکن نابود سازید و امتیاز کسب کنید. شما می‌توانید بصورت تک نفره و یا چند نفره آنلاین به بازی بپردازید.

بازی دارای بخشی با عنوان ماجراجویی نیز هست، در این بخش می‌توانید به نبرد با خروس های یاغی  و تبهکار رفته و آن‌ها را نابود سازید، سلاح و زره جمع آوری کرده و خروس خود را قوی تر کنید. در بخش آنلاین نیز می‌توانید به جنگ با خروس دوستان خود رفته و یا با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید.

q77c15tgdcsheyaixmtدر خروس جنگی می‌بایست خروس خود را با زره و سلاح های مختلف قدرتمند کنید تا در جنگ ها بتوانید بر دشمنان غلبه کنید. می‌توانید خروس خود را شخصی سازی کنید و لباس و رنگ بندی آن را نیز عوض کنید و آن را تبدیل به خروسی خوش قیافه و جذاب کنید.

طراحی و گرافیک بازی نیز بسیار لذت بخش هستند، بازی دارای گرافیکی کارتونی و مفرح است، بصورتی که به هیچ وجه از دیدن نمای بازی خسته نخواهید شد. موسیقی های متن خروس جنگی نیز حس رقابت را به شما القا می‌‌کنند.

خروس جنگی عنوانی خلاقانه و جذاب ایرانی است؛ بازی که شما را با دوستان خود مشغول کرده و سرگرم می‌سازد.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده