ایرانیان سرور

شرکت یوبی سافت به خریداران Season Pass بازی Assassin’s Creed: unity، یک بازی رایگان هدیه می دهد!

شرکت یوبی سافت به خریداران Season Pass بازی Assassin’s Creed: unity، یک بازی رایگان هدیه می دهد!
download gamerha شرکت یوبی سافت به خریداران Season Pass بازی Assassins Creed: unity، یک بازی رایگان هدیه می دهد!

همانطور که در جریان هستید، لانچ بازی Assassin’s Creed: Unity در امسال به شدت ضعیف بود به طوری هم همچنان پچ هایی برای حل مشکلات متعدد داخل بازی منتشر می شود… خب با وجود این همه مشکلات، چه کسی راضی می شود تا برای Season Pass این عنوان پولی خرج کند؟! هیچ کس تا زمانی که شرکت یوبی سافت یک پیشنهاد تجاری غیر قابل رد کردنی بدهد! متن ارسال شده در وبسایت شرکت یوبی سافت:

چه در تیم ما و چه در میان گیمر های سراسر دنیا، برای لانچ عنوان Assassin’s Creed: Unity هیجان بسیار زیادی ذخیره شده بود تا یک تجربه بی نظیر را از بازی بدست آورند. این بازی برای ما، یک نقطه شروع در نسل هشتم و تکنولوژی جدید و نو آوری های متعدد و ارتقای بخش اصلی Assassin’s Creed بود. ولی از همه مهم تر، ما از انتظارات زیاد شما با خبر هستیم، همگی شما یک نسخه نسل هشتمی از این فرنچایز را می خواستید.

ولی متاسفانه در لانچ، کیفیت بازی بخاطر باگ ها و مشکلات متعدد تکنیکی و فنی، به شدت کاهش یافت. من قصد دارم بخاطر این موضوع صمیمانه از شما عذر خواهی کنم. قطعا این مشکلات مانع از لذت کافی بازی شدند و بسیاری از شما از تجربه بی نظیری که می توانستید داشته باشید، دور افتادید.

خب کسانی که عنوان Assassin’s Creed: Unity Gold Edition (این نسخه شامل Season Pass بازی نیز می باشد) را خریداری نماییند، می توانند یکی از بازی های زیر را به صورت کاملا رایگان دریافت کنند: The Crew / Far Cry 4 / Watch Dogs / Assassin’s Creed Black Flag / Rayman Legends / Just Dance 2015 .

خب همانطور که مشاهده می کنید، آقای Yannis Mallat مدیر عامل شرکت Ubisoft Montreal دلیل ضعف این نسخه را عدم آشنایی کامل سازندگان در نسل هشتم می داند اما این قضیه در صورتی نقص می شود که ما موفقیت Assassin’s Creed IV: Black Flag را در سال گذشته می بینیم! نظر شما چیست ؟ آیا شما هم Season Pass این بازی را همراه با یک عنوان رایگان خریداری می کنید؟

لينک کوتاه به مطلب:
خبرنگار رسمی وبسایت گیمر ها

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام