راهنمای مرحله The Threat Remains بازی Dragon Age: Inquisition

ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

راهنمای مرحله The Threat Remains بازی Dragon Age: Inquisition

instagram gamerhaplus راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

Dragon Age Inquisition1 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، مرحله The Threat Remains را می خواهیم از موقعیت (M2,1) آغاز کنیم، آن هم واقع در منطقه Haven. بر اساس تصویر بالا باید وارده معبد شده و سپس به سمت اتاق جنگ یا همان War Room حرکت کنید. پس از گوش دادن به صحبت ها، که چندان مهم نیستند، از خانه یا کلبه خارج شوید و به سمت کلیسای کوچک در موقعیت (M2,1a) حرکت کنید. در اطراف War Room قدم بزنید و منتظر شوید که جلسه شروع شود. این جلسه شامل همراهان و افرادی مختلف از جمله: Cassandra ،Leliana و Chancellor Roderick می باشد. پس از پایان یافتن جلسه، شاهده یک صحنه کوتاه خواهید بود که مرتبط با یادگیری فعالیت های جدید در بازی Inquisition است. پس از پایان یافتن آن صحنه، یک Power Point و 40 Influence points دریافت می کنید.

Dragon Age Inquisition 21 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

باری دیگر وارده کلیسا شوید، در طول صحنه، با سه مشاور و راهنما آشنا خواهید شد. که در زیر می توانید با نام آن ها آشنا شوید: Josephine ،Cullen ،Leliana. جدای از آن، War Table برای اولین بار لود می شود، مکانی که شما می توانید مشاوران خود را برای انجام عملیات اعزام کنید.

Dragon Age Inquisition 31 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

هم اکنون که شما در War Room هستید، فقط باید یک کار را انجام دهید، عملیاتی که در تصویر بالا به شما نشان داده شده است را انتخاب کنید و بردارید، نام عملیات (Scout the Hinterlands) می باشد. پس از انجام مراحلی که ذکر شد، منطقه جدیدی بر روی نقشه با نام Hinterlands باز می شود. شما می توانید بلافاصله به آنجا بروید.

Dragon Age Inquisition 41 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

پس از رسیدن به HinterLands، به طور اتوماتیک، یک گفتگو کوتاه با شخصیتی به اسم Scout Harding واقع در موقعیت(M3,1a) خواهید داشت، شخصی که اطلاعات جدیدی درباره مبارزات خشمگین، بین ماموران معبد و Mages ها به شما می گوید. او همیشه به شما می گوید که مادر Gisele ها، به OutCasts ها در نزدیکی تپه کمک می کند و ممکن است که نیاز به کمک داشته باشد. از تپه بالا بروید و به سمت Crossroads (یک روستا) حرکت کنید، در موقعیت (M3,1b).

Dragon Age Inquisition 51 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

پس از اینکه شما به منطقه Crossroads رسیدید، محیط بازی اخطاری در قالب شروع یک مبارزه خواهد داد و شما باید وارده آن مبارزه شوید. در هنگام مبارزه، شما مجبور هستید که هر دوی Templar ها و Mage ها را از بین ببرید. برای Templars ها، توجه بسیار زیادی برای نابود کردن آن هایی که در پشت سپرها مخفی شدند داشته باشید. در کل مبارزه بسیارطولانی خواهد بود و نیروهای کمکی از هر طرف، Mage ها و Templar ها، مداوم خواهند رسید. سعی کنید بر اساس تصویر بالا، قوی ترین Mage ها و Templar ها را در ابتدای نبرد نابود کنید.

Dragon Age Inquisition 61 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

بعد از اینکه شما پیروز شدید، شاهده یک صحنه کوتاه خواهید بود که بعد از آن، مادر Giselle را ملاقات می کنید. در طول صحبت های خویش با او، نیازی نیست به گزینه هایی که انتخاب می کنید برای پاسخ دادن صحبت های او، چندان توجه کنید. پس از پایان رسیدن ملاقات، در منطقه Crossroads، خواهیم ماند و Corporal Vale را پیدا خواهیم کرد در موقعیت (M3,1c).

Dragon Age Inquisition 71 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

قبل از اینکه شما قصد داشته باشید ادامه مرحله را بروید، باید چهار Power Point جمع آوری کنید. بهترین راه برای کسب آن، انجام دادن مرحله های فرعی بازی می باشد که Side Quest نام دارند. پس از اینکه شما 4 پاور پوینت کسب کردید، به منطقه Haven برگردید و به War Room داخل کلیسا مراجعه کنید. بر روی نقشه جنگ، یک مجسمه سفالین رنگ پیدا کنید که در تصویر بالا می توانید مشاهده کنید. آن مجسمه سفالی، نماد Royeaux است. بر روی Confirm کلیک کنید تا بتوانید مرحله را انجام دهید، 4 عدد Power Point شما در این قسمت تمام می شود. حال شما قادر خواهید بود که به Val Royeaux سفر کنید.

Dragon Age Inquisition 81 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

به سمت کشیک ها یا روحانیون نزدیک شوید سپس یک صحنه کوتاه در قالب گفتگو سپری می کنید. سفر به سمت Val Royeaux آغاز می کنید موقعیت (M4,1). به صحبت های خود با جاسوس Lelianan گوش دهید و به سمت Eastwards بروید. سپس بر اساس موقعیت (M4,2)، روحانیون را می توانید پیداکنید. در اینجا، شاهده یک صحنه گفتگو کوتاه خواهید بود. در طول صحبت، ریس Templar ها یا همان روحانیون با نام Lucius، نزد شما می آید. گزینه ایی که باید در طول صحبت خود انتخاب کنید چندان مهم نیست.

Dragon Age Inquisition 91 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

منطقه Val Royeaux را ترک کنید. نقطه شروع ترک کردن را از موقعیت (M4,1) آغاز کنید. با Fiona رو به رو خواهید شد، وی از شورشیان Mage ها و شخصی که آن ها را مدیریت می کند می باشد. در این قسمت هم صحبت هایی که گزینش می کنید چندان مهم نیست.

Dragon Age Inquisition 101 راهنمای کامل مراحل بازی Dragon Age: Inquisition؛ (2)

شما قادر هستید به صحبت های مشاوران خویش، گوش دهید ولی لازم نیست که حتما پیشنهاد هایی که می دهند را قبول کنید. آخرین چیزی که شما برای اتمام این مرحله نیاز هست که انجام دهید مرتبط با Haven، در مکان قرارگاه شما می باشد. داخل کلیسا شوید. یکی از مشاوران شما با نام Cullen یک پیشنهاد می دهد که با Templar ها همکاری کنیم!، در حالیکه دیگر مشاور شما پیشنهاد می کند که با Mage ها همکاری کنید!. خوشبختانه، لازم نیست که شما یکی از آن ها را انتخاب کنید که کدام یک می توانند پیروز شوند و یا پیروز نشوند.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

2 دیدگاه

  1. مرسى لطفا مراحل بعدش روهم بزاريد

    پاسخ
    • بله چشم.

      پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام