راهنمای مرحله Infiltrate the tunnel network under Miagani Island بازی Batman: Arkham Knight

ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

راهنمای مرحله Infiltrate the tunnel network under Miagani Island بازی Batman: Arkham Knight

instagram gamerhaplus راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

batman arkham knight 6 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

مرحله ایی که می خواهیم بررسی کنیم، نفوذ به شبکه های زیر تونل جزیره Miagani می باشد. مقصد بعدی ما ورود به تونل ها است. تونل ها واقع در مرکز جزیره Miagani هستند. هنگامی که به ورودی تونل ها رسیدید، ماشین خود را فرا بخوانید. حال، باید یک جنگ و مبارزه بسیار سختی را همراه با دوزاده تانک سپری کنید. در طول مبارزه، توجه داشته باشید که به مدت طولانی در یک مکان حضور نداشته باشید.

هنگامی که مبارزه تمام شد، به مکانی که بازی به شما نشان داده است برگردید، ماشین خود را پارک کنید و داخل تونل شوید. در مقابل اولین مانع بایستید. به سمت بالا نگاه کرده و از گجت Winch برای دست یابی به هواکش نشان داده شده در تصویر استفاده کنید. پس از اینکه آن را بیرون کشیدید از گجت Grapnel برای بالارفتن استفاده کنید.

batman arkhma knight راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

به صحبت های خود با Robin گوش دهید و ژل مخصوص انفجار را بر روی تخته گسترش دهید. همین کار را بر روی دیواره کناری هم انجام دهید سپس وارد هواکش شوید. پس از رسیدن به هواکش، Line Launcher را در Inventory انتخاب کنید. به سمت دیوار های دیگر زوم کنید. حال به بالاترین نقطه هواکش بروید یعنی جایی که می توانید یک مسیر طولانی را مشاهده کنید.

حال در این قسمت، شما برای اولین بار از یک گجت جدید بتمن استفاده خواهید کرد. این گجت Remote Control Batarang نام دارد. حالت Detective Mode را فعال سازی کنید آن هم برای پیدا کردن یک سوئیچ غیرفعال. سلاح Batarang باید از یک سوراخ بزرگ داخل دیوار عبور و پرواز کند، این سوراخ بزرگ در سمت راست سوئیچ قرار دارد.

batman arkham knight 7 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

هنگامی که شما سوئیچ را با استفاده از سلاح Batarang زدید، راه برای شما باز می شود. شما باید به سمت راست با استفاده از Line Launcher بروید. از هواکش بالا روید و به لبه یا ضلع کناری بروید. باری دیگر گجت Remote Control Batarang را انتخاب کنید. در این زمان، باید آن را به سمت یک سوراخ، داخل دیوار در سمت چپ هدایت کنید. پس از وارد شدن به آن سوراخ، باید یک سوئیچ دیگر را بزنید.

Line Launcher را انتخاب کنید و به سمت تاقچه نزدیک خود زوم کنید. هنگامی که طناب به هدف رسید، بادقت، کلید مخصوص کم کردن سرعت در هنگام Sliding را بزنید. دیدگاه خود را به سمت چپ ببرید و باری دیگر از Line Launcher استفاده کنید و آن را به سمت نقطه ایی که در تصویر بالا نشان داده شده است ببرید.

batman arkham knight 8 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkhma Knight؛ (28)

بعد از انجام تمام کار های گفته شده در قسمت بالا، وارد یک تونل بسیار بزرگ همراه با تعداد زیادی دشمن خواهید شد. به هیچ عنوان سعی نکنید که به آن ها حمله کنید، چراکه در نزدیک آن ها تانک های بسیار قوی می باشد. بهتر هست که از جایی به جای دیگر بپرید. به سمت هواکشی که در نقطه بالا شما قرار دارد نگاه کنید و از گجت Grapnel برای رسیدن به آن استفاده کنید. حال عبور کردن از هواکش را شروع کنید. شما باید وارد یک اتاق که توسط بازی علامت گذاری شده است شوید. هنگامی که سعی می کنید از هواکش خارج شوید توسط Arkham Knight مورد حمله قرار می گیرید. یک صحنه کوتاه را مشاهده خواهید کرد.

 

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

2 دیدگاه

  1. اول ممنون به خاطر راهنما ولی مقداری با سرعت پیش برید و زودتر راهنما ها را بگذارید چون من برام خیلی سخت بود ولی بازی رو تموم کردم :x :D :-? :) :x

    پاسخ
    • خواهش می کنم عزیزم روی چشم. سایت به سرعت پیش میره ولی بخش راهنما رو وقت روش کم تر گذاشتیم. انشاالله بهتر میشه.

      پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام