راهنمای مرحله Run Battle Mode weapon energy system diagnostics بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (6)

راهنمای مرحله Run Battle Mode weapon energy system diagnostics بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (3)

مرحله ایی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، برطرف کردن مشکل اختلال در Batmobile، دقیقا پس از مرحله نابود کردن تانک دشمنان می باشد. مشکلی که اعصاب بسیاری از گیمرها را نابود کرده است. عنوان خارجی این مرحله در واقع کمی طولانی می باشد و عبارت است از: Run Battle Mode weapon energy system diagnostics.

بازی در بیشتر مواقع هنگامی که موشک برای پرتاب آماده است اطلاع می دهد. پس از گوش دادن به صحبت های Oracle، به منطقه ایی که برای اولین بار چالش (AR) را کامل کرده بودید بروید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنیم شامل سه مرحله می باشد.

مرحله اول – حمله کردن به تانک های دشمن تا زمانی که شما قادر هستید از Missile Barrage استفاده کنید. کلید مخصوص پرتاب موشک را جهت تست فشار دهید.

مرحله دوم – نابود کردن تانک های دشمن. این عمل را باید تا زمانی انجام دهید که Missle Barrage در حالت آماده باشد است. هنگامی که موشک آماده شد، بازی به شما هشدار می دهد، سپس کلید مختص پرتاب موشک را فشار دهید.

مرحله سوم – در این پارت، باید بسیار دقت کنید، چرا که تانک های دشمن سعی می کنند Batmobile را از بین ببرند. شما می توانید ماشین های جنگی دشمن را با حملات معمولی و یا موشک Barrage نابود کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*