راهنمای مرحله Take out the long range missile launcher بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (51)

راهنمای مرحله Take out the long range missile launcher بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (15)

پرتاب کننده موشک در سمت شرق دومین رادار می باشد. متاسفانه این پرتاب کننده موشک توسط هشت، دشمن مسلح از نوع Bandit، پشتیبانی می شود. هنگامی که به آنجا رفتید، موقعیت های هر یک از آن ها را شناسایی کنید. توجه داشته باشید که یکی از آن ها دارای دستگاهی می باشد که می تواند حالت Detective Mode شما را شناسایی کند پس سعی کنید از حالت Detective Mode به مدت محدود استفاده کنید.

زمانی که کل منطقه را پاکسازی کردید می توانید از دریچه هواکش استفاده کنید. به صحبت های شوالیه آرخام یا همان Arkam Knight گوش کنید چراکه ممکن هست به مردان خود بگوید که داخل هواکش هوا، بمب Thermobaric پرتاب کنند.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*