راهنمای مرحله Destroy the Arkham Knight's radar network بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (50)

راهنمای مرحله Destroy the Arkham Knight's radar network بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (13)

حتما اطمینان داشته باشید که گجت Remote Hacking Device شما به قابلیت جدید Drone Hacker مجهز شده باشد. حال هواپیمای Drone را به سمت رادار ببرید و سپس از گجت خود استفاده کنید. این عمل باعث می شود که تجهیزات سلاحی هواپیما به دمت 60 ثانیه غیرفعال شود.

حال خیلی سریع به پشت بام رفته و سپس به سمت اولین رادار بروید. با استفاده از گجت Explosive Gel آن را منفجر کنید. حال رادار، به صورت کامل خاموش می شود. خیلی سریع آن منطقه را تا قبل از اینکه هواپیمای Drone به حالت اصلی خود برگردد ترک کنید.

Batman Arkham Knight (14)

دومین رادار، واقع در شمال غربی – منطقه Ryker می باشد. خوشبختانه هیچ هواپیمای بدون سرنشینی در آنجا حضور ندارد. اما متسفانه باید با تعداد بسیار زیادی دشمن از نوع Opponents مبارزه کنید. بهترین راه برای شروع حمله، استفاده از Fear TakeDown می باشد. فراموش نکنید که حتما از گجت Batarang جهت نابود کردن دشمنی که به لوله مجهز هست استفاده کنید.

پس از اینکه جنگ به پایان رسید، به سراغ جعبه فیوز بروید و سپس محل عبور جدید خود را با استفاده از آن جعبه فیوز، آنلاک کنید. دقت کنید که طوری راه خود را ادامه دهید که به هیچ عنوان توسط برج گردان ها دیده نشوید. باری دیگر باید از Remote Hacking Device برای خاموش کردن برج گردان ها به مدت 15 ثانیه استفاده کنید. نزدیک آن ها شده و سپس عمل خرابکاری را آغاز کنید. در نهایت با استفاده از گجت Explosive Gel، دومین رادار را منفجر کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

2 دیدگاه

  1. سلام
    من تمام هواپیماهای بدون سرنشینو نابود کرد م و به Drone Hacker دست پیدا نکردم اگه امکانش هست راهنمایی کنید که چیکار کنم. :(( :(( :(( :((

    پاسخ
  2. سلام چجوری پل هارو به سمت منطقه island باز کنم از هردو طرف تمامی پل ها بسته اند برای ادامه ماموریت به بت موبیل احتیاج دارم اما اگه پل ها باز نشن نمیتونم برم لطفا کمکم کنید ممنون

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*