راهنمای مرحله Destroy enemy tanks بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (5)

راهنمای مرحله Destroy enemy tanks بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (2)

امروز قصد داریم، مرحله ایی که تعدادی از کاربران در آن به مشکل خورده بودند را به صورت تشریحی توضیح دهیم. این مرحله با عنوان نابود کردن تانک دشمن یا Destroy enemy tanks می باشد. تانک دشمن را نابود کنید و توجه بسیار زیادی به حملات آن ها داشته باشید.

پس از اینکه ساختمان را ترک کردید و تعدادی از دشمنان را از بین بردید، داخل بازی، منوی مخصوص Gadget را باز کنید و Batmobile Remote Control را انتخاب کنید. هنگامی که شما کنترل کامل Batmobile را در اختیار گرفتید، کلید مخصوص Battle Mode را بر روی کیبورد خود فشار دهید.

تا زمانی که تانک دشمن در آن منطقه ظاهر شود صبر کنید و برای حمله به آن از توپی به اندازه 60mm استفاده کنید. سعی کنید که از پرتوهای قرمز رنگ دوری کرده و به هیچ عنوان در یک مکان به مدت طولانی نایستید. در نهایت باید تمامی تانک های دشمن را نابود کنید و در جایی که بازی برای شما مشخص کرده است باید Batmobile را پارک کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

1 دیدگاه

  1. ببخشید روی چه دکمه ای از کیبورد بزنم تا موشک به تانک دشمن بزند 😕

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*