راهنمای مرحله Find a way to infiltrate the Stagg بازی Batman: Arkham Knight

ایرانیان سرور

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (36)

راهنمای مرحله Find a way to infiltrate the Stagg بازی Batman: Arkham Knight

download gamerha راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (36)

Batman Arkham Knight 27 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (36)

به سمت کشتی های هوایی Stagg واقع در سمت راست Founder’s Island بروید. مقصد بعدی شما برج ساعتی می باشد. هنگامی که به آنجا می روید توجه بسیار زیادی به Flying Machines (ماشین های پروازکننده) که مسلح می باشند داشته باشید. از نزدیک شدن به آن ها بپرهیزید.

بعد از انیکه به صورت کامل به برج ساعتی رسیدید، متوجه می شوید که  برج، توسط دشمنان به همراه یک Drone فتح شده است. این تنها مشکل شما نیست!. چراکه دشمنانی وجود دارند که می توانند حالت Detective Mode شما را شناسایی کنند و سپس زنگ خطر به صدا در می آید. برای حل کردن این مشکل می توانید حالت Detective Mode را فقط برای مدت کوتاهی فعال سازی کنید و سپس بلافاصله غیرفعال کنید.

Batman Arkham Knight 36 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (36)

علاوه بر توجه به دشمنانی که دارای اسکنر هستند باید توجه بسیار زیادی به دشمن، از نوع Drone Operator داشته باشید. او در مرکز برج قرار دارد. بهترین خبر برای شما در این موقعیت این هست که او به هیچ عنوان از خود تکان نمی خورد و ثابت ایستاده است. در نهایت با دشمنان مبارزه کنید و به صورت کامل آن ها را نابود کنید اما باید دقت داشته باشید که اگر دشمنان متوجه بشوند همکار آن ها به قتل رسیده است موقعیت خود را ترک می کنند و برای بررسی آن مکان اقدام می کنند.

پس از نابودی کامل دشمنان، به سمت ترمینالی بروید که کنترل امنیت برج ها را در دست دارد. در اینجا باید از گجت Explosive Gel جهت منفجر کردن ترمینال استفاده کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام