راهنمای مرحله Escape Penguin's ambush بازی Batman: Arkham Knight

ایرانیان سرور

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (35)

راهنمای مرحله Escape Penguin's ambush بازی Batman: Arkham Knight

download gamerha راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (35)

Batman Arkham Knight6 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (35)

از نردبان شروع می کنیم. پس از فعال کردن حالت Detective Mode، شما متوجه می شوید که مردان Penguin در کمین شما هستند. به هیچ عنوان به آن ها نزدیک نشوید. بهتر هست از گجت Grapnel برای نزدیک شدن به سقف استفاده کنید. گجت Batmoblie Remote Control را فعال کنید و بر روی پارکینگ چند طبقه ماشین هدف گیری کنید (در تصویر بالا می توانید مشاهده کنید). با ماشین خود به بالاترین قسمت پارکینگ بروید. حال شما دقیقا در پشت دشمنان خود قرار دارید. برج گردان ها را همیشه نابود کنید. حال شما می توانید به حالت Hero تغییر پیداکنید و ساختمان را ترک کنید. با Alfred درباره کشتی های هوایی Stagg صحبت کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام