راهنمای مرحله Neutralize the Brutes بازی Batman: Arkham Knight

ایرانیان سرور

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (29)

راهنمای مرحله Neutralize the Brutes بازی Batman: Arkham Knight

download gamerha راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (29)

Batman Arkham knight1 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (29)

بزودی مبارزه دیگری شروع خواهد شد. در ابتدا، شما برای اولین بار، با یک دشمن جدید با نام Brute مواجه خواهید شد. برای نابود کردن چنین دشمنی باید با استفاده از شنل خود او را گیج کنید. سپس از حالت حمله BeatDown استفاده کنید. در این زمان کسی نمی تواند به شما در صورتی که از حملات BeatDown استفاده کنید آسیب برساند. اما در مبارزه های بعدی باید از حالت های مختلف حمله استفاده کنید.

تعداد بیشتری دشمن شروع به آمدن داخل اتاق می کنند. توجه بسیار زیادی به شخصی که شمشیر در دست خود دارد داشته باشید. باز هم پس از نابود کردن Brute، با یکی دیگر از آن ها رو به رو خواهید شد. سعی کنید ابتدا دشمنی که در قالب Medic و داخل لباس سفید می باشد را نابود کنید.

Batman Arkham Knight 25 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (29)

جنگ به پایان خواهد رسید، آن هم زمانی که یک تانگ سعی دارد دیوار بشکافد همین امر باعث می شود که اتاق از تونل جدا شده و تعدادی کشته شوند. سعی کنید در طول این مرحله از تانک فاصله بگیرید. به دنبال جعبه فیوز بروید و با استفاده از آن کرکره ها را باز کنید.

از گجت Batmobile Remote Control استفاده کنید و به سمت مانع چوبی شلیک کنید تا به تونل اصلی راه پیدا کنید. تانک هایی که در مسیر شما قرار دارند را نابود کنید. پس از تمام شدن مبارزه، از ماشین خود برای رفتن به پایان تونل استفاده کنید. چراکه باید جعبه فیوز دیگری را هم پیداکنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام