راهنمای مرحله Analyze the Arkham Knight's encryption protocols بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (27)

راهنمای مرحله Analyze the Arkham Knight's encryption protocols بازی Batman: Arkham Knight

batman arkham knight (5)

در این پست می خواهیم مرحله مربوط به آنالیزکردن پروتکل های رمزگذاری شده Arkham Knight را شرح دهیم. مقصد اصلی ما Wayne Tower واقع در جنوب شرقی جزیره می باشد. مثل همیشه از توانایی های خود برای جلوگیری از متوجه شدن تانک ها استفاده کنید. هنگامی که به مقصد رسیدید، از گجت Grapnel برای دستیابی به بالاترین نقطه ساختمان استفاده کنید. با Lucius Fox صحبت کرده و از کامپیوتر اصلی واقع در تصویر بالا جهت آنالیز کردن پروتکل های رمزگذاری شده استفاده کنید.

در نهایت، باید تصمیم بگیرید که چه نوع آپگریدی می خواهید بر روی Batmobile نصب کنید. آپگریدی که می خواهید برای ماشین خود نصب کنید درحال حاضر، همان وقت انجام نمی شود و در طول بازی صورت می گیرد.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*