راهنمای مرحله Regain control of Mercy Bridge بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (24)

راهنمای مرحله Regain control of Mercy Bridge بازی Batman: Arkham Knight

Batman arkham knight

اما نوبت به مرحله بدست گرفتن کنترل پل Mercy می باشد. به سوی Grand Avenue Station واقع در جنوب شرقی جزیره Miagani حرکت کنید. توجه داشته باشید که شما قادر نخواهید بود از ماشین خود استفاده کنید. همچنین دقت کنید که در خیابان ها با دشمنان زیادی رو به رو می شوید پس بهتر است از طریق سقف خانه ها مسیر خود را طی کنید. پس از رسیدن به موقعیتی که گفته شده بود، به یکی از نقاطی که مخصوص دیدن هست بروید و سپس برای اسکن کردن آن منطقه، حالت Detective Mode را فعال کنید. پس از اسکن کردن کامل منطقه، متوجه می شوید که دستگاه کنترل پل توسط هشت دشمن مسلح تحت مراقبت می باشد.

مثل همیشه، تمام افراد مسلح را به صورت آرام نابود کنید. یکی از دشمنانی که باید با او رو به رو شوید Drone Operator می باشد که در واقع بالای بالکن ایستاده است. پس از به قتل رساندن او، شما باید مثل همیشه Flying Machine را غیرفعال کنید. بازهم با تعدادی دشمن مواجه خواهید شد. بعد از نابود کردن همه آن ها، باید Terminal را پیداکنید و آن را هک کرده. به صحبت های Alfred گوش دهید و یک صحنه ظبط شده توسط Riddler را مشاهده کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

1 دیدگاه

  1. سلام ببخشید مابین پارت ۲۳و۲۴یه قسمت بتمن هست که من دقیقا همونجا گیر کردم میشه یا راهنمایی بکنین؟ممنون.
    قسمتی که ما باید تصادف ماشین رو باز بینی کنیم بتمن اون قسمت نمیتونه از ساختمونا بالا بره و میگه باید از اینجا خارج شید ممنون

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*