راهنمای مرحله Flashback - Jim Gordon بازی Batman: Arkham Knight

ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (17)

راهنمای مرحله Flashback - Jim Gordon بازی Batman: Arkham Knight

instagram gamerhaplus راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (17)

276190378 راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (17)

مرحله ایی که امروز قصد داریم معرفی کنیم، Flashback – Jim Gordon می باشد. حال شما نیاز دارید که یک صحنه کوتاه در هنگام کنترل کردن شخصیت Gordon، کامل کنید. به سمت آسانسور گام بردارید. زمانی که به آن رسیدید، داخل شده و تا زمانی که فرآیند شناسایی به اتمام نرسیده است صبرکنید. حال به طور کامل داخل آسانسور شده و کلید قرمز را فشار دهید تا به موقعیت جدید بروید.

داخل سالن بزرگ شوید و سلول هایی که در اطراف شما قراردارد را چک کنید. با زندانیان صحبت کنید. یک صحنه گفتگو کوتاه در این قسمت مشاهده خواهیم کرد. هنگامی که تمام شد، به کار سابق خود ادامه دهید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام