راهنمای مرحله Rescue the missing ACE Chemicals workers بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (13)

راهنمای مرحله Rescue the missing ACE Chemicals workers بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (6)

در این پست، به مرحله کمک کردن و نجات دادن کارگرهای گم شده ACE می پردازیم. همان طور که در تصویر بالا می بینید، 5 نفر دشمن مشاهده می شود که دو نفر از آن ها در حالت گشت زنی در طول منطقه می باشند. حالت Detective Mode را فعال کنید، چراکه به شما اجازه می دهد دشمان خود را در نزدیکی ترمینال مشاهده کنید. مراقب باشید که به هیچ عنوان به سمت پایین نروید و پرش نکنید، زیرا تانک های دشمن در آنجا حضور دارند و شما را نابود می کنند.

بهترین راه برای رسیدن به دشمنان یا همان Thug ها، استفاده از دریچه می باشد. پس از ورود به تونل، دشمنان خود را می توانید به راحتی به قتل برسانید. پس از آن، با سرباز های زمینی مبارزه کنید که به صورت ثابت ایستاده اند.

Batman Arkham Knight (7)

تصویری که در بالا مشاهده می کنید عمل اسکن کردن منطقه را به نمایش می دهد. در نهایت، باری دیگر از دریچه استفاده کنید تا دو دشمن دیگر را به قتل برسانید. به خاطر بسپارید که حتما از قابلیت Multi-TakeDown استفاده کنید. پس از اینکه منطقه را به طور کامل پاکسازی کردید، از گجت Grapnel برای رفتن به بلندترین ساختمان کارخانه استفاده کنید. به دنبال یک منطقه خوب برای شروع کردن عمل اسکن بگردید. در پایان موقعیت کارگر های گم شده به صورت خودکار بر روی نقشه توسط بازی نشان داده می شود.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*