راهنمای مرحله Use Panessa Studio antenna بازی Batman: Arkham Knight

راهنمای کامل مراحل بازی Batman: Arkham Knight؛ (10)

راهنمای مرحله Use Panessa Studio antenna بازی Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight (7)

مرحله بعدی با نام استفاده از آنتن استودیوی Panessa می باشد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، یک چراغ قرمز رنگ نئون مانند حضور دارد. Clock Tower را ترک کنید آن هم از طریق دریچه داخل سقف. به صحبت های Gordon گوش فرادهید و به سمت استودیوی Panessa حرکت کنید هنگامی که به منطقه رسیدید، یکی از بالاترین قفسه ها را بررسی کنید و سعی کنید که از گجت Remote Hacking Device استفاده کنید. شما در این زمان شکست خواهید خورد چراکه ژنراتور مشکل دارای مشکل می باشد. تا زمانی که Lucius به شما زنگ خواهد زد صبرکنید و به سمت منطقه Airdrop بروید. هنگامی که به آن منطقه رسیدید، Batmobile خود را احضار کنید و در جایی که بازی برای شما مشخص کرده است آن را پارک کنید. بزودی، دستگیره چرخ جرثقیل به ماشین شما متصل می شود.

جهت ماشین خود را به سمت ایستگاه قطار تغییر دهید و به حالت Battle Mode ببرید. حال از Winch استفاده کنید – شما باید چراغ نئون را بگیرید و باید آنالوگ را به سمت پایین ببرید و یا کلید مرتبط به آن را فشار دهید. این عمل تعدادی از موانع را در راه شما از بین خواهد برد (برای از بین بردن چراغ نئون، کمی وقت شما گرفته خواهد شد). از Booster جهت حضور بر روی سقف ساختمان نزدیک خود استفاده کنید.

Batman Arkham Knight (8)

پس از استفاده کردن از Winch بر روی سومین چیز، باید خود را نسبت به آن بکشید (شرح تصویر). یک چیز دیگری هم در سمت راست وجود دارد که باید به سراغ آن برویم. از Winch طبق تصویر استفاده کنید (پس از وارد شدن به حالت Battle Mode). در نهایت از Boosters برای یک پرش بلند استفاده کنید. در این قسمت باید دقت کنید که در نزدیکی قطعات بر روی سقف رانندگی کنید.

بزودی، به آخرین قسمت از سقف می رسید. سومین چیز را در اینجا قرار بدهید و باری دیگر از Winch استفاده کنید. در این زمان، نباید آن شی را به سمت خود بکشید، باید آن را نسبت به خود طبق تصویر بالا بکشید. اجازه دهید که ماشین حدوده 90 درجه بالا رود (موقعیت عمودی) و هنگامی که شما بر روی سقف های دیگر هستید، Winch را جدا کنید.

Batman Arkham Knight (9)

با کمک Batmobile، به ژنراتور نزدیک آنتن بروید و باری دیگر از Winch استفاده کنید. شما باید ژنراتور را شارژ کنید و برای انجام این کار، از پدال سرعت استفاده کنید (Acceleration Pedal). به سمت راست تصویر بالا نگاه کنید، عقربه را باید در مرز نارنجی رنگ نگهدارید. در پایان به صحبت های Oracle و Robin گوش دهید.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

1 دیدگاه

  1. من بالای اون تپه رفتم ولی فاصلم با پشت بام خیلی زیاده باید چه کار کنم؟

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*