راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil: Revelations 2 – Episode 1

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil: Revelations 2 – Episode 1

عنوان اپیزودی Resident Evil: Revelations 2 در چهار قسمت توسط Capcom منتشر شده است (البته اپیزود چهارم هنوز منتشر نشده). وقایع این بازی در فاصله زمانی بین داستان عناوین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 اتفاق می افتد و Claire Redfield (کلیر ردفیلد) شخصیت اصلی آن است.

این بازی برای PC, PS4, Xbox One, PS3, X360 منتشر شده و قرار است پس از انتشار اپیزود چهارم و پایانی، نسخه فیزیکی و کامل آن که شامل هر چهار اپیزود است نیز عرضه شود. انتشار نسخه PS Vita بازی نیز بر عهده سونی است.

در ادامه ما پنج ویدئو از اپیزود اول بازی را آماده کرده ایم؛ این ویدئوها به طور کامل و دقیق گیم پلی بازی را از ابتدا تا انتها نشان می دهند؛ پس اگر در بخشی از بازی با مشکل مواجه شدید و نمی دانستید که باید چگونه آن قسمت را رد کنید حتما این ویدئوها را ببینید. ضمنا سعی می کنیم از این به بعد از تمام بازی های بزرگ و پرطرفدار Walkthrough یا همان راهنمای قدم به قدم تهیه کنیم.

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

1 دیدگاه

 1. سلام

  من نسخه پی اس 4 رو بازی کردم

  بهد از اپیزود اول دیگه نمیره اپیزود دوم

  اپیزود دوم رو باز نمیکنه در واقع

  کار خاصی باید انجام بدم؟
  یا احتمالا این نسخه ای که من دارم
  کامل نیست؟

  پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*