ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

جسد یکی از گویندگان بازی Final Fantasy XIV پیدا شد!

جسد یکی از گویندگان بازی Final Fantasy XIV پیدا شد!
instagram gamerhaplus جسد یکی از گویندگان بازی Final Fantasy XIV پیدا شد!

جسد یکی از گویندگان بازی معروف و مطرح Final Fantasy XIV خانم Sian Blake که وظیفه گویندگی شخصیت Yugiri در بازی را بر عهده داشت به همراه جسد دو فرزند ایشان در خانه اش واقع در شهر لندن پیدا شد.

خبرگذاری BBC گزارش داده است که جسد وی توسط پلیس شهر لندن در تاریخ 6 January پیدا شده است. سن وی هنگام مرگ 43 سال و سن فرزندانش 8 و 4 سال بوده است.

یکی از سخنران های نیروی پلیس شهر لندن در رابطه با قتل وی گفت:

دلیل مرگ هر سه آنان ناشی از صدمات وارده به سر و گردنشان بوده است، پلیس به دنبال مسئولان این حادثه می‌گردد که یکی از مظنونان آن‌ها همکار وی Arthur Simpson-Kent است. و ذکر کرد که جسد ها در حیاط خانه پنهان شده بودند تا اینکه پلیس، مکان آن‌ها را پیدا کرد.

Blake و فرزندانش آخرین بار در تاریخ December 13 دیده و در تاریخ December 16 گمشده اعلام شده بودند. خبرگزاری BBC گفته است که مظنون این حادثه آقای Arthur Simpson-Kent ممکن است که هم اکنون در شهر Ghana باشد.

لينک کوتاه به مطلب:

1 دیدگاه

  1. فکر نکنم شهر Ghana داشته باشیم . اون به نظرم کشور غناست بر اساس جستجو تو گوگل که کشوری تو افریقاست.

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام