ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

جدیدترین بروزرسانی Xbox One منتشر شد؛ رفع برخی از مشکلات سیستمی

جدیدترین بروزرسانی Xbox One منتشر شد؛ رفع برخی از مشکلات سیستمی
instagram gamerhaplus جدیدترین بروزرسانی Xbox One منتشر شد؛ رفع برخی از مشکلات سیستمی

Microsoft اقدام به انتشار آپدیتی جدید برای Xbox One کرده است و آپدیت منتشر شده دارای لیست تغییرات نمی‌باشد و هیچگونه توضیحی در رابطه با اینکه آیا قابلیت یا ویژگی جدیدی به کنسول اضافه شده است وجود ندارد.

Larry Hryb در توییتر خود در رابطه با آپدیت منتشر شده نوشت:

بروزرسانی منتشر شده صرفا برای رفع مشکلات پشت پرده کنسول می‌باشد؛ برخی از مشکلات سیستمی که نیازی به مطرح کردن آن‌ها در لیست تغییرات آپدیت نیست.

با این حال توضیحات ارائه شده از سوی ایشان بطور واضح مشخص نمی‌کند که چگونه مشکلاتی رفع شده است. آخرین آپدیت ضروری Xbox One در نوامبر سال گذشته عرضه شد و تغییراتی در ظاهر کاربری کنسول بوجود آورد، همچنین قابلیت پشتیبانی از بازی های Xbox 360 را بطور کامل فراهم کرد. آپدیت جدیدی نیز در ماه فوریه 2016 برای این کنسول از سوی Microsoft عرضه خواهد شد.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام