ایرانیان سرور

تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

download gamerha تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

ایستر اگ (Easter Egg) این روزها در اکثر بازی ها وجود دارد؛ ایستر اگ ها معمولا جنبه طنز دارند و به بازی، فیلم و یا به طور کلی موضوعات مورد علاقه سازندگان اشاره می کنند و در مکان های مختلف یک بازی به صورت مخفی قرار داده می شوند. کشف ایستر اگ یکی از کارهای جذابی است که گیمرها از انجامش لذت می برند. در این مطلب می خواهیم تمام ایستر اگ هایی را که از بازی زیبای Ori and the Blind Forest کشف شده اند به نمایش بگذاریم. شاید این تمام رازهای مخفی بازی نباشد، پس بهتر است خودتان برای کشف بقیه اسرار این شاهکار اقدام کنید.

طراحی مراحل Ori and the Blind Forest بسیار دقیق و حساب شده صورت گرفته است؛ راه های زیادی برای جستجو کردن وجود دارند و در بسیاری از مواقع باید به عقب برگردید و مسیر های طی شده را مجددا بررسی کنید. از این نظر می توان Ori را با عناوینی مثل Metroid و Castlevania مقایسه نمود. طرفداران بازی تاکنون موفق شده اند ایستر اگ هایی مربوط به بازی های Super Mario Bros. و Super Meat Boy و The Legend of Zelda و حتی افکت فریاد معروف به ویلهلم (Wilhelm Scream) که در بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی از آن استفاده شده است را در مراحل مختلف Ori پیدا کنند. در زیر چهار ایستر اگ بازی را که تا الان کشف شده اند مشاهده می کنید.

2836232 screen shot 2015 03 26 at 2.18.40 pm تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

علامت Triforce که به عنوان نماد مجموعه The Legend of Zelda نیز شناخته می شود.

2836231 screen shot 2015 03 26 at 2.18.21 pm تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

یک لوله ی آشنا از سری Mario.

2836230 screen shot 2015 03 26 at 2.16.21 pm تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

شخصیت اصلی بازی Super Meat Boy.

2836233 screen shot 2015 03 26 at 2.20.45 pm تمام ایستر اگ های Ori and the Blind Forest که تاکنون کشف شده اند

فریاد معروف ویلهلم!

Ori and the Blind Forest اخیرا برای PC و کنسول های Xbox One و X360 منتشر شده و توانسته است نمرات بسیار درخشانی را بدست آورد. شما می توانید نقد و بررسی گیمرها از این بازی را اینجا مشاهده کنید.

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام