ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

تحلیل و بررسی سربازان در بازی Clash Of Kings

تحلیل و بررسی سربازان در بازی Clash Of Kings
instagram gamerhaplus تحلیل و بررسی سربازان در بازی Clash Of Kings

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی گیمرهای عزیز سایت گیمرها!. همان طور که از عنوان پست مشاهده می کنید قصد داریم در این خبر به بررسی و تحلیل سرباز های موجود در بازی Clash Of Kings بپردازیم. در این مطلب سعی شده است در قالب یک عکس، توضیحات کاملی را برای انواع سطح سربازان، به شما نمایش دهیم. همچنین نکاتی بسیار مهم درباره نیروهای نظامی که از قبل تجربه شده است را می خواهیم برای شما شرح دهیم.

Troops stats 1024x342 تحلیل و بررسی سربازان در بازی Clash Of Kings

در تصویر بالا به آسانی قادر هستید، اطلاعات کامل مربوط به سطح های مختلف سربازان را مطالعه و مشاهده کنید. اما در اصل می خواهیم به چند نکته بسیار مهم و قابل توجه اشاره کنیم.

هنگامی که می خواهیم یک غول (Monster) را در بازی COK نابود کنیم، پیش خود فکر می کنیم که این کار بسیار آسان است و نیاز به هیچ تفکری ندارد!. اما نکته بسیار جالب درباره از بین بردن غول های موجود بر روی نقشه؛ بیشتر بودن تعداد سربازان در کشتن غول ها بسیار مهم تر از بالا بودن سطح سربازان می باشد!. بله درست است!. در ذهن خود فکر می کنیم که همچین چیزی غیر ممکن هست!. اما بر اساس گفته های سازندگان بازی COK، هرچه تعداد سربازان شما بیشتر باشد می توانید غول ها را به راحتی نابود کنید و در چنین وضعیتی سطح سربازان اهمیت زیادی ندارد!. برای مثال؛ اگر شما با ده هزار ارتش سطح یک، در برابر یک غول شکست بخورید همانند شکست خوردن ده هزار ارتش سطح سه می باشد!.

حمله کردن به یک بازیکن بسیار متفاوت تر از حمله کردن به یک غول می باشد!. پیروزی شما در برابر حریف خود بستگی به چیز های بسیار مختلفی خواهد داشت. از جمله: باروها (Rampart)، برج ها (Turret)، دام ها (Traps) و از همه مهم تر، لباس هایی که قهرمان بازیکن شما به خود اختصاص داده است می تواند بر روی شکست خوردن شما تاثیر بسیاری داشته باشد. همچنین اگر سطح سربازان حریف خود، پایین تر از سطح سربازان شما باید، درصد پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام