ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

تاریخ انتشار بازی ها در ماه فوریه (بهمن) 2017

تاریخ انتشار بازی ها در ماه فوریه (بهمن) 2017
instagram gamerhaplus تاریخ انتشار بازی ها در ماه فوریه (بهمن) 2017

می توان گفت که سال جدید با انتشار بازی هایی همانند Resident Evil 7 و Gravity Rush 2 شروع قدرتمندی داشت، ولی هنوز بازی های زیادی باقی ماندند که در ماه جاری منتشر می شوند و باید برای آن ها انتظار بکشیم. بازی های قدرتمندی مثل Horizon Zero Dawn و For Honor. در ادامه به بزرگترین بازی هایی که قرار است در ماه جاری یعنی ماه فوریه منتشر شوند اشاره شده است.

Nioh – نوزده (19) بهمن (PS4)

داستان نینجایی ما حال و هوای قرن 12 ژاپن را دارد و داستان سامورائی غربی به نام William Adams را دنبال می کند. شخصیت بازی William مجبور به جنگ با دشمنانی انسان و تهدید های از vokai است که باعث ایجاد هرج و مرج در کشور شده اند.

Nioh  بازی ای در سبک Action-RPG است و بسیار با بازی محبوب Dark Souls مورد مقایسه قرار می گیرد، ولی استایل خاص بازی و همچنین حال و هوای نینجایی اش باعث تفاوت آن می شود و Nioh را از Dark Souls متمایز می کند.

For Honor  –  بیست و شش (26) بهمن (PS4,Xbox One, PC)

For Honor، جنگجویان بسیاری از سامورایی ها، شوالیه های قرون وسطی و وایکینگ ها را در محیطی فانتزی به جان یکدیگر می اندازد. سبک بازی اکشن است و دارای مبارزاتی خشن در بخش داستانی و در مود های متنوع بخش مولتی پلیر یا آنلاینش است.

Halo Wars 2 – سه (3) اسفند (Xbox One)

Halo Wars 2 دنباله ای بر بازی محبوب Halo Wars که در سال 2009 منتشر شده بود است و داستانی در حالت بهنگام یا زمان واقعی را دارا است. داستان بازی پیرامون کاپیتان Cutter و خدمه UNSC می گذرد که سرشان گرم جنگیدن با فرقه ای بی رحم و وحشی است. Halo Wars 2 در همان حال که دارای بخش آنلاین یا همان مولتی پلیر با مود هایی همانند co-op در مقابل AI تا مود full-on deathmatch است، دارای بخش Campain نیز می باشد.

Horizon Zero Dawn – ده (10) اسفند (PS4)

Horizon Zero Down بازی در سبک Open World ساخت شرکت Guerrilla Games است که داستان شکارچی ماهر، به نام  Aloy را دنبال می کند که به دنبال مادر گمشده اش می گردد. داستان بازی در 1000 سال آینده اتفاق می افتد. Horizon حیوانات را با ربات های آینده به همراه سلاح هایی باستانی همانند تیر و کمان و نیزه ترکیب کرده است.

لينک کوتاه به مطلب:

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام