بازی «عمو نوروز؛ رویای آدم برفی» منتشر شد

توزیع شده در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

بازی «عمو نوروز؛ رویای آدم برفی» منتشر شد

بازی عمو نوروز؛ رویای آدم برفی، از محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که پس از چند ماه تاخیر در فروشگاه‌های همین مجموعه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و به نقل از گیمرها، بازی عمو نوروز که پیش‌تر قرار بود پیش از سال نو به بازار عرضه شود، با چند ماه تاخیر توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

این بازی در سبک سکوبازی (پلتفرمر) توسط استودیوی تیم سرزمین ماد در مدت 18 ماه تولید شده است و گیم‌پلی بازی بر اساس دو شخصیت «عمو نوروز» و «آدم برفی» شکل گرفته که این دو شخصیت اهداف متضادی با یک‌دیگر دارند.

امیر محمد رضایی، طراح این بازی نوروز را یکی از زیباترین مراسم در سپاس از طبیعت خواند و گفت: متاسفانه هر ساله نوروز بیش از گذشته رو به فراموشی است و اگر از نسل جدید پرسیده شود تفاوت عمو نوروز و حاجی فیروز در چیست، تنها به این یکی سیاه است و دیگری سفید؛ بسنده می‌کند. امیدوارم حاصل تلاش ما باعث شود کمی دید نسل جوان نسبت به نوروز باستانی تغییر کند.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)