ایرانیان سرور

اولین تصویر از شخصیت فیلم Assassins Creed منتشر شد

اولین تصویر از شخصیت فیلم Assassins Creed منتشر شد

اولین تصویر، از آقای مایکل فاسبندر که در گذشته شاهد حضور وی در فیلم های X-Men: Days Of Futre و Inglourious بوده ایم آن هم در لباس Assassins Creed منتشر شد.

تصویری که در زیر شاهد آن هستیم، در سایت یاهو قرارداده شده بود. چراکه مایکل در این فیلم به عنوان Callum Lynch ( شخصیتی در نسل مدرن امروز) ایفای نقش می کند. در سایت یاهو نقل شده است که کاراکتر چنین شخصیتی به صورت خاص و ویژه برای فیلم Assassins Creed طراحی شده است. هالیوود قرار گذاشته که چندین شخصیت جدید به دنیا معرفی نماید.

در فیلم، مایکل یا همان Lynch پی می برد که او ادامه نسل اساسینز ها می باشد. همین امر باعث می شود که خاطرات ژنتیکی را باز یا آنلاک کند. با بازکردن خاطرات ژنتیکی، دوران آگیولار زنده می شود. آگیولار در واقع جد Lynch می باشد. اگر بخواهیم به صورت کلی توضیح دهیم با باز کردن خاطرات ژنتیکی، Lynch می تواند در دوران جد خود و یا بجای او یعنی آگیولار ادامه دهد.

همانند دزموند در مجموعه های قبلی بازی اساسینز، Lynch برای رفتن به Knight Templar آماده می شود. ناگفته نماند که بازیگرهای برجسته و معروف دیگری در کنار مایکل بازی خواهند کرد از جمله ماریون (Marion Cotillard) که دارای جایزه اسکار می باشد.

2928800 4200900522 09e65 اولین تصویر از شخصیت فیلم Assassins Creed منتشر شد

بازیگر های دیگری که در کنار مایکل خواهند بود عبارت اند از؛ Michael Kenneth Williams و Ariane Labed. مایکل بر اساس صحبت های خود که سایت گیم اسپات نقل کرده بود گفته است؛

فیلم Assassins Creed کاملا فانتزی و استاندارد (مودبانه) می باشد. ما همیشه می خواهیم عناصر جدیدی وارد فیلم کنیم چراکه ممکن است تصور و دیدگاه ما از همه چیز، قبلا داخل بازی بوده باشد.

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام