اسپویل!: شرح داستان بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stones

اسپویل!: شرح داستان بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stones

Geralt of Rivia

گرالت ماموریتی که از طرف یک نجیب زاده به نام Olgierd von Everec ارسال شده بود را می پذیرد، او باید قورباغه هیولای غول پیکر را در Oxenfurt بکشد. در حین شکار هیولا، گرالت با شانی، پزشک و یک آشنای قدیمیش، روبرو می شود، کسی که گرالت رابطه عاشقانه با او داشت. گرالت سپس قورباغه هیولا را می کشد، در واقع پیدا کردن آن فقط برای یک شاهزاده Ofieri ملعون بود. نگهبانان شاهزاده با قصد اعدام او را دستگیر می کنند. در حالی که منتظر اعدام او در مسیر Ofier هستند، گرالت توسط اودیم زشت و مرموز نزدیک می شود. اودیم به فرار گرالت کمک می کند، اما در عوض، گرالت باید به اودیم کمک کند تا بدهی های خود را از Everec، بازپس گیرد، که موجب شد گرالت بفهمد که قورباغه هیولا، یک شاهزاده Ofieri بود. اودیم به گرالت می گوید که با توجه به شرایط ماموریتش با von Everec، او باید سه آرزوی von Everec را برآورده کند.

Iris von Everec

گرالت با von Everec مبارزه می کند و متوجه می شود که von Everec ویژگی نامیرا را با هزینه احساساتش به دست آورده است و به او “قلب سنگی” می دهد. او به شاهزاده Ofieri دشنام می دهد زیرا او ترتیب داده بود که با عشق واقعیش، آیسیس ازدواج کند و او برای جاودانگی آرزو کرد تا اینکه با او باشد. او سپس به گرالت سه خواسته خود را می گوید: برادرش Vlodimir را برای یک شب مهمان کند، با به دست آوردن خانه Maximilian Borsodi از خانواده Borsodi انتقام بگیرد، و گل رز بنفشی که او به ایریس داده بود را بدست آورد. اودیم به گرالت می گوید که این سه وظیفه غیرممکن است زیرا خانه Maximilian Borsodi در یک غار بسیار امن نگهداری می شود و هر دو Vlodimir و ایریس برای سال ها مرده اند اما با این وجود موافقت کرده است که به گرالت کمک کند.

Shani

با کمک اودیم، گرالت به روح Vlodimir اجازه می دهد که بدن او را برای یک شب تصاحب کند، به او اجازه حضور در یک مهمانی عروسی و انجام اولین آرزو را می دهد. گرالت سپس برای سرقت خانه Maximilian Borsodi  در دزدی از غارش همکاری می کند، و تمام ثروت Borsodi را به خیریه اهدا می کند و با انتقام از von Everec آرزوی دوم را برآورده می کند. گرالت برای به دست آوردن گل رز ایریس از نهادهای شیطانی کمک می گیرد تا دسترسی به قلمرو فراطبیعی را کسب کند که در آن او شاهد von Everec و گذشته ایریس است. در آنجا، او می فهمد که به خاطر “قلب سنگی” von Everec نمی تواند عاشق واقعی ایریس باشد و او با غفلت و ناراحتی مرده است. گرالت، بر اساس انتخاب بازیکن، می تواند گل رز را از روح ایریس به دست آورد تا بتواند او را از “اتصال” به جهان آزاد کند یا اجازه دهد گل رز با او باقی بماند. در هر صورت، گرالت آخرین آرزوی von Everec را برآورده می کند و با او ملاقات می کند. در طول راه، او می آموزد که اودیم درواقع یک نهاد شیطانی سنتی از شیطانی اصیل است که مایل است فریب دهد افراد را برای فروش روحشان در مقابل دادن آرزوهایی که برای گیرندگان ناشناخته است، و حاوی اثرات جانبی مضر است. هنگامی که گرالت با von Everec ملاقات می کند، سه آرزو تحقق می یابد و اودیم می آید تا روح von Everec را جمع آوری کند.

Olgierd von Everec

در این مرحله، گرالت گزینه ای برای اجازه دادن به اودیم را دارد که روح von Everec را بگیرد یا با مداخله کردن von Everec را نجات دهد. اگر گرالت هیچ کاری نکند، اودیم von Everec را می کشد، روح او را می گیرد و به گرالت با برآورده کردن یک آرزو پاداش می دهد. اگر گرالت مداخله کند، با شرط گذاشتن برای روح خودش برای نجات von Everec اودیم را به چالش می کشد. پس از گرالت معما اودیم را حل می کند، اودیم مجبور می شود هم گرالت و هم von Everec را بخاطر تعهدش آزاد کنند. von Everec، اکنون دوباره میرا می شود، احساسات خود را دوباره به دست می آورد و بلافاصله از اقدامات و اشتباهات گذشته پشیمان می شود. او شمشیر خانوادگیش را به گرالت می دهد و قول می دهد که زندگی تازه ای را بدون کنترل اودیم آغاز کند.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*