اسپویل!: شرح داستان بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine

اسپویل!: شرح داستان بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine

بعد از رویدادهای بازی پایه، Duchess Anna Henrietta، حاکم Toussaint، تحت عنوان امپراطوری Nilfgaardian که به تاکستان هایش و صادرات شراب معروف است، قراردادی به گرالت پیشنهاد می دهد. دو نجیب زاده از Toussaint در شرایط عجیب و غریب کشته شده اند، و گرالت مسئول یافتن و کشتن هیولای قاتل است.

Dettlaff van der Eretein

پس از ورود او به Toussaint، گرالت قتل سومین شوالیه را بررسی می کند. با کمک هنریتا و کاپیتان Damien de la Tour، و بازجویی از رئیس شوالیه، گرالت سرنخهایی را کشف می کند که نشان می دهد شوالیه ها برای نقض پنج فضیلت که تمام شوالیه های Toussaint به آن احترام می گذارند، به قتل رسیده اند، و شوالیه چهارم ممکن است در معرض خطر باشد. گرالت و دوشیزه برای پیدا کردن شوالیه چهارم به سرعت می روند، و گرالت می رسد در زمانی که می بیند Beast شوالیه چهارم (کسی که با او به Toussaint سفر کرده بود) را می کشد. گرالت به تعقیب Beast می رود، در نهایت به سمت او می رود و در انبار با او مبارزه می کند. قبل از اینکه بتواند بقیه را بکشد، Regis، یک خون آشام برتر و دوست گرالت، مداخله می کند و Beast را متقاعد می کند که ترک کند. Regis، کسی که گرالت معتقد بود که مدتها قبل از حمله گذشته خود مرده است، توضیح داد که Beast یکی دیگر از خون آشام های بزرگ به نام Dettlaff است. Regis توسط Dettlaff پس از اجرای اعدام خود را دوباره زنده شده بود، در نتیجه در واقعیت Regis توسط خون مطابق با کد خون آشامیشان به Dettlaff متصل شود.

Geralt of Rivia

طبق گفته Regis، گرالت با نیروهای Regis ملحق می شود تا متوجه شود که چرا Dettlaff قتل ها را مرتکب می‌شود، با وجود اینکه نسبت به امور انسانی بی تفاوت است. آنها یک نوشیدنی را به وجود می آورند که گرالت را قادر می سازد مناظر خاصی از خاطرات Dettlaff را ببیند، به آنها مسیر یک بوتبلاک (واکسی) را نشان می دهد. سرنخ هایی از بوتبلاک بدست می آورد، گرالت و Regis مخفیگاه Dettlaff را پیدا می کنند، و گرالت شواهدی پیدا می کند بر این مبنا که Dettlaff برای کشتار تهدید شده است. Rhenawedd، عاشق انسانی Dettlaff، ربوده شده است و آدم ربایان Dettlaff را مجبور به کشتن شوالیه ها می کنند. Regis منتظر بازگشت Dettlaff  است، در حالی که گرالت به Henrietta و de la Tour گزارش می دهد. بواسطه ی لکه ی شراب بر روی یکی از تکه های کاغذ، آدم ربایان، نام قربانیان خود را به Dettlaff فرستادند، Henrietta توانست این شراب را به عنوان یک لوح اختصاص یافته به قلمرو دوک تشخیص دهد. گرالت، Henrietta و de la Tour، از کارخانه شراب سازی دوکی ها دیدن کردند و تولید کننده اعتراف می کند که یک بشکه شراب به یک خریدار مرموز فروخته است. مطلع می شود که خریدار برای خرید یک بشکه دیگر ترتیب داده است، گرالت و de la Tour یک دام برای جمعیت مهمانی قرار می دهند. گرالت از یک عضو دستگیر شده از مهمانی بازجویی می کند و هویت خریدار مرموز را به عنوان Cintrian فاش می کند.

Julian Alfred Pankratz, viscount de Lettenhove

گرالت و Henrietta مخفیانه در آن مهمانی شبانه که Cintrian در این مراسم حضور داشت، شرکت می کنند. گرالت متوجه می شود که Cintrian برای سرقت یک جواهر تلاش می کند، اما شکست می خورد. صاحب اقامتگاه میزبان، اوریانا، دستگیری Cintrian که به خون آلوده شده را می پذیرد و با او مبارزه می کند، در نهایت او را از پنجره بیرون می اندازد و او را می کشد. Henrietta جواهر را به عنوان یک مجسمه خانوادگی شناسایی می کند که چندین سال پیش گمشده بود. اوریانا فاش می کند که او آن را از یک زن جوان خریداری کرده است. گرالت چاقویی را که Cintrian برای حمله به اوریانا استفاه کرده بود را نیز تعمیر می کند، Henrietta تشخیص می دهد که متعلق به صاحب قلعه هست. گرالت به Henrietta اشاره می کند که شراب و جواهر هر دو به طور نزدیکی به دوشیزه مربوط است، منجر به تلاش برای زندگی او می شود، اما Henrietta بر یک نظریه دیگر معلق است. او گمان می کند که خواهرش Syanna که خیلی قبل گم شده است، ممکن است گرفتار باشد، که تبعید شده بود فرضاً به نفرین خورشید سیاه مبتلا شده بود، نفرین برای دخترانی که در همان زمانی که خورشید گرفته است متولد شده اند. Henrietta محول می کند وظایف گرالت را برای بررسی قلعه و پیدا کردن Syanna اگر او وجود دارد، بدون آسیب برگردد. Regis به طور غیر منتظره با Dettlaff در یدک کش حاضر می شود، قصدش را برای کمک به گرالت برای پیدا کردن باجگیر اعلام می کند.

Guillaume de Launfal

مردان De la Tour به قلعه حمله می کنند در حالیکه گرالت در تاریکی پنهانی حرکت می کند و به راه خود ادامه می دهد. در نیمه راه، او به Regis و Dettlaff ملحق می شود، که دو نفر از آنها مشتاق به بهبود Rhenawedd بودند. در داخل، آنها Rhenawedd را پیدا می کنند، اما هیچ علامتی از زن دیگری وجود ندارد. گرالت متوجه می شود که Syanna و Renawedd همان فرد است، کسی که آدم ربایی جعلی خود و نیز حامی فروش شراب دوکی بود و برای سرقت گوهر تلاش کرده بود. Dettlaff احساس می‌کند به او خیانت شده، خشمگین می شود و تهدید به نابود کردن Beauclair، پایتخت شهر Toussaint می کند، مگر اینکه Syanna موافقت کند که او را ظرف سه روز برای توجیه او ملاقات کند. گرالت به Henrietta توضیح می دهد که Syanna در پشت همه آنهاست، اما دوشیزه باور نمی کند. پس از فهمیدن اینکه Dettlaff، Beast است، او از گرالت درخواست می کند او را دنبال کند و او را بکشد، در حالی که از تسلیم شدن در مقابل تهدید Dettlaff نیز اجتناب کند.

Milton de Peyrac-Peyran

گرالت شانس پیدا کردن Dettlaff در سه روز آینده را ندارد. در حالی که او و Regis به دوشیزه گزارش می دهند، اخبار از آنها می رسد که خون آشام های کوچکتر به شهر حمله کرده اند. گرالت و Regis دو گزینه دارند: Syanna را آزاد کنند، چون او می تواند با Dettlaff صحبت کند، و یا Unseen Elder را پیدا کنند کسی که می تواند Dettlaff را وادار کند تا در حضور گرالت ظاهر شود. اگر گرالت تصمیم به آزاد کردن Syanna را بگیرد، او و Regis پیدا می کنند De La Tour را در شهر و او را متقاعد می کنند که به آنها بگوید Syanna در کجا زندانی شده است. گرالت و Regis راه خود را به اتاق بازی کاخ می کشانند، جایی که آنها کتاب پری کوچکی را که در آن خواهرها با هم به عنوان کودکان بازی می کردند، پیدا می کنند. گرالت وارد دنیای کتاب می شود – با نام Fablesphere – Syanna را پیدا می کند و با او به دنیای واقعی برمیگردد. در حالی که در Fablesphere، گرالت گزینه ای برای پس گرفتن یک روبان برای Syanna است. Syanna به گرالت توضیح می دهد دلیلش را برای قتل شوالیه ها – آنها آن کسانی بودند که او را تبعید کردند تحت نظارت، بعضی از آنها نیز در طول سفر او را مورد آزار و اذیت قرار دادند. اگر گرالت پیدا کردن Unseen Elder را انتخاب کند، او با اوریانا صحبت می کند، پیشنهاد می دهد که روش را به او بگوید اگر او یک خون آشام را بکشد یتیم خانه ای که حافظ آن هست را هدف گیری می کند. گرالت خون آشام را می کشد، اما همچنین متوجه می شود که اوریانا یک خون آشام برتر است که خون بچه های کودکان در یتیم خانه را می خورد. از آنجا که Beauclair تحت حمله است، گرالت اوریانا را ترک می کند، اما او را تهدید می کند که یک روز برای او و برای کشتن او خواهد آمد. گرالت و Regis راه خود را به محل Unseen Elder می کشانند، جایی که پس از بسیاری از مشکلات آنها Unseen Elder را متقاعد می کنند که Dettlaff را به یاد بیاورد.

Orianna

 

در این مرحله چندین پایان ممکن است. اگر گرالت تصمیم به آزاد کردن Syanna از جهان افسانه ای بگیرد، گرالت، Regis و Syanna، Dettlaff را در Tesham Mutna ملاقات می کنند. اگر گرالت روبان را برای Syanna بدست آورد، پس او را از ضربه مرگبار Dettlaff نجات می دهد. سپس گرالت با کمک Regis با Dettlaff مبارزه می کند. Dettlaff قبل از اینکه گرالت مبارزه را شروع کند Regis را شکست می دهد و هر دو مبارزه می کنند. گرالت پس از یک نبرد طاقت فرسا، Dettlaff را شکست می دهد. از آنجا که فقط یک خون آشام برتر می تواند واقعا یکی دیگر از خون آشام های برتر را بکشد، Regis ناگهان Dettlaff را می کشد. گرالت بالاترین افتخار Toussaint برای کشتن Beast دریافت می کند. قبل از حضور در مراسم، گرالت می تواند برای ملحق شدن به Regis در کشف هویت قربانی پنجم Syanna تصمیم بگیرد. آنها بوتبلاک را دوباره ملاقات می کنند، که نشان می دهد به آنها مسیر گدایان که به ارسال پیام هایی که قربانیان را به Dettlaf معرفی می کنند می پردازند. گرالت و Regis اسم پنجم را از گدایان به دست می آورند، که نشان می دهد قربانی مورد نظر Henrietta است. مرگ دوشیزه آخرین فضیلت، رحم، را برآورده می کند، زیرا مجازات او به عنوان شاهزاده خانم بی رحم و خشن دیده می شود. سپس گرالت می تواند با دانش، با Syanna زندانی شده مبارزه کند. گرالت در مراسم پاداش شرکت می کند و در حالی که دوشیزه Syanna را برای جرایمش محاکمه می کند، کنار دوشیزه می ماند. اگر گرالت تصمیم بگیرد که نسبت به قربانی پنجم تحقیق نکند، یا اگر او تحقیق کند و سپس با نصیحت با Syanna مقابله کند، Syanna  هنریاتا را با یک سنجاق مو مجروح می کند و با کمان پولادی de la Tour شلیک می کند. بدون زندگی در قلمرو دوک، Toussaint به هرج و مرج می افتد. اگر گرالت از Syanna بخواهد خواهرش را ببخشد، این تنها زمانی امکان پذیر است که گرالت دفتر خاطرات دایه را بخواند، دو خواهر اختلاف هایشان را حل می کنند و Toussaint جشن می گیرد.

Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy

اگر گرالت روبان جادویی را برای Syanna در جهان افسانه دوباره بدست نیاورد پایان سوم منجر می شود. Dettlaff با Syanna مبارزه می کند و او را می کشد. گرالت می تواند تصمیم بگیرد که به او اجازه دهد که برود و یا با کمک Regis او را بکشد. با هرکدام از تصمیم خود، گرالت به دلیل ناتوانی در نجات Syanna به زندان می‌افتد. گرالت در زندان افسرده یا اعدام می شد، اگر توسط Dandelion برای عفوش دوشیزه متقاعد نمی شد. گرالت با Regis ملاقات می کند و می تواند تصمیم بگیرد که قربانی پنجم را جستجو کند. او متوجه می شود که قربانی پنجم، خود دوشیزه بود، و می رود به غار دوک که در آن همراه شده است با Dandelion و ناراحت است. دوشیزه از عقیده گرالت امتناع می ورزد و مانع از دیدن وی می شود.

Sylvia Anna

گرالت مسیر بزرگتر مشاهده نشده را انتخاب می کند، سپس خون آشام برتر Dettlaff را برای دیدار گرالت و Regis در Tesham Mutna وادار می کند. Dettlaff، عصبانی شده، به هر دو آنها حمله می کند، اما گرالت و Regis دست بالا می برند تا او را بکشند. اگر گرالت تحقیق نمی کرد که قربانی پنجم چه کسی است، با Syanna قاتل آنا به نوبه خود کشته می شد.

گرالت با Regis نوشیدنی می‌خورند، به سفر خود ادامه می‌دهند و رویدادهایی که شاهد بوده اند و گاهی اوقات در دست دارند. آنها موافق هستند که بعد از همه اینها، استراحت کنند. اگر Dettlaff کشته شده بود، Regis توسط خون آشام ها مورد حمله قرار می گرفت و به عنوان یک خائن برای کمک به شکست Dettlaff شناخته می شد. Regis به گرالت می گوید که او باید جنوب را رها کند و در شهر Nilfgaard ساکن شود.

سپس گرالت به زمین های تاکستان برمی گردد که بخشی از پرداخت خود را برای پیدا کردن بازدید کننده متعجب شکل داده است. مطابق با گزینه ها و پایان دادن ها از بازی پایه، بازدید کننده ممکن است Ciri، Yennefer، Triss، یا Gandelion باشد.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*