اسپویل!: شرح داستان بازی The Evil Within 2

اسپویل!: شرح داستان بازی The Evil Within 2

سه سال پس از حوادث تیمارستان Beacon، سباستین کاستلانوس از اداره پلیس شهر Krimson برای کشف حقیقت در مورد سازمان مرموز موبیوس خارج شده است، اما همچنان حوادث قبل در Beacon، ناپدید شدن همسرش Myra و مرگ دخترش لیلی در آتش سوزی خانه را دنبال می کند. سباستین در میکده غرق در غم و اندوه است و سپس توسط جولی کیدمن، همکار سابق و مأمور شرکت موبیوس، به او نشان می دهد که لیلی هنوز زنده است، زیرا موبیوس مرگ او را دروغ گفته است، هرچند موبیوس اکنون به کمک سباستین برای نجات لیلی نیاز دارد. سباستین سپس به یک سیستم مخفی موبیوس می رود و در آنجا مدیر اداره را ملاقات می کند، که بیشتر توضیح می دهد که از لیلی به عنوان هسته برای سیستم STEM جدید برای شبیه سازی یک شهر خیالی به نام Union استفاده می شود. با این حال، چند لحظه قبل، Mobius ارتباطش را با لیلی و عوامل خود را در داخل Union از دست داد، و آنها دیگر کنترل STEM را ندارند. سباستین با بی میلی موافقت می کند تا به موبیوس کمک کند تا او شانسی برای نجات لیلی داشته باشد و وارد STEM شود.

Stefano Valentini

پس از ورود به Union، سباستین به سرعت متوجه می شود که شهر به یک قلمرو کابوس تبدیل شده است که در آن تمام ساکنان یا کشته شده اند یا به هیولاهای خونخوار تغییر کرده اند. علاوه بر این، سباستین مشاهده می کند یک عکاس مرموز با قدرت های فوق العاده ای که شکار و کشتار عاملان موبیوس را انجام می دهد. او موفق به ملاقات با Liam O’Neal، یک تکنسین باقی مانده از Mobius می شود که به سباستین کمک می کند تا محل لیلی را پیدا کند. همانطور که سباستین دنبال او حرکت می کند، متوجه می شود که لیلی توسط عکاس ربوده شده است، که خودش را Stefano Valentini، یک قاتل سریالی آشکار می کند که موفق به نفوذ در Union شده است. Yukiko Hoffman، یکی دیگر از عاملین باقی مانده شرکت Mobius، Stefano را به عنوان یک بیمار روانی معرفی می کند، که اندازه ای از کنترل STEM را به او می دهد، به او قدرتش را اعطا کرده است. سباستین Stefano را ردیابی می کند، که مشخص می شود که او در اصل طبق دستور یک حزب دیگر لیلی را ربوده بود، اما تصمیم گرفته که لیلی را برای بهره برداری از قدرتش به عنوان هسته نزد خودش نگه دارد. سباستین Stefano را می کشد اما با دیدن Myra شوکه می شود، از این که او نیز در STEM دارای قدرت است، Myra لیلی را دور می کند.

Liam O’Neal

سپس پدر تئودور والاس نزدیک سباستین می شود، و سعی می کند سباستین را متقاعد کند تا برای گرفتن لیلی از Myra به او ملحق شود چون که Stefano به او خیانت کرده است. سباستین، بدون تردید تئودور را رد می کند و به جنگلی در خارج از Union می رود، جایی که او در آنجا Esmeralda Torres را ملاقات می کند. پس از رسیدن به خانه امنش، Torres فاش می کند که او، Kidman، Myra و Theodore، که عوامل عالی رتبه Mobius هستند، برای فرار لیلی از STEM و نابودی Mobius  از درون و از طریق ایمپلنت تراشه شان توافق کرده اند. با این حال، این طرح زمانی پیش رفت که Theodore از نظر روانی ناپایدار شد و تصمیم گرفت که لیلی را برای خودش برباید.

The Administrator

تصمیم برای پیدا کردن Theodore بهترین اقدام آنها است، سباستین برای تماس با O’Neal برای پیدا کردن یک هدایت جدید تلاش می کند، اما هیچ پاسخی دریافت نمی کند. او در نهایت متوجه می شود که Marrow توسط طرفداران پدر Theodore شکست خورده است. پس از رسیدن به خانه امن هوفمن، سباستین آگاه می شود که O’Neal برای دسترسی به یک ناحیه محدود در Marrow، نزد هوفمن می رود تا او را در آنجا ملاقات کند رفته است. متاسفانه، سباستین به دنبال ردپای هافمن می رود و متوجه می شود که O’Neal توسط Theodore بدکاره شده است. پس سباستین با O’Neal مبارزه می کند و مجبور می شود که او را بکشد، هر چند O’Neal موفق می شود که از نفوذ Theodore آزاد شود و به آنها می گوید که چگونه با نفس کشیدنش او را پیدا کند. سباستین و Esmeralda به قلمرو Theodore حمله کردند، اما شکست می خورند زمانی که Theodore ، Sebastian را ناتوان می کند و شکش در برابر او، باعث می‌شود به طور تصادفی به Esmeralda شلیک کند. سباستین در رویا میرا را می بیند که به او اطمینان می دهد اتفاقی که برای لیلی افتاده گناه او نبوده و او باید به نجات لیلی متمرکز شود.

Yukiko Hoffman

هنگامی که سباستین از خواب بیدار می شود، متوجه می شود که Esmeralda خودش را برای سلامتی او فدا کرده است. هافمن به او می گوید که Theodore قلعه خود را در مرکز Union برپا کرده است. هر دو نفر Sebastian و Hoffman به قلعه Theodore حمله می کنند، اما Hoffman پس از کمک به سباستین در شکست قلعه کشته می‌شود. سباستین سپس با Theodore مبارزه می کند و پیروز می شود. با این حال، میرا به سباستین می گوید که STEM را ترک کند و او و لیلی را تنها بگذارد. با دستپاچگی، سباستین به دنبال میرا برای ساختن دوباره خانه شان می رود.

Juli Kidman

سباستین در نهایت با میرا مواجه می شود، تمایلش برای محافظت از لیلی، او را به هیولایی تبدیل کرده است که مصمم است تا لیلی را برای خود در STEM نگه دارد. او با بی میلی با میرا مبارزه می کند و او را شکست می دهد، او را می‌زند تا احساساتش برگردد. او به سباستین می گوید که لیلی را از STEM بیرون ببرد، فاش می کند که او قصد دارد خود را فدا کند تا محل لیلی را به عنوان هسته ای بگیرد و Mobius را به وسیله بارگیری کردن تراشه هایی که در مغزشان آنها را به STEM متصل می کند، نابود کند. ضمناً، در دنیای واقعی، Kidman توسط مدیر به منظور بیرون کردن سباستین دستور داده شده است. او از دستورات سرپیچی می کند و به سباستین و لیلی کمک می کند تا از STEM فرار کنند در حالی که میرا طرحش را برای کشتن مدیر کل و تمام اعضای Mobius را اجرا می کند. اکنون Mobius، Sebastian، Lily و Kidman آزاد شده اند.

در صحنه بعدی بازی سباستین راهش را با Kidman جدا می کند و برای زندگی جدید با لیلی می رود. در حال حاضر تسهیلات Mobius رها شده است، سیستم STEM به طور مرموزی دوباره فعالیتش را آغاز می کند.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. دمت گرم

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*