اسپویل!: شرح داستان بازی Overwatch

اسپویل!: شرح داستان بازی Overwatch

داستان بازی از طریق فیلم‌های انیمیشنی و دیگر توضیحات از طرف سازنده در طول بازی بیان می‌شود.

داستان بازی 60 سال در آینده ی زمین اتفاق می افتد، 30 سال بعد از “بحران اومنیک”. در بحران اومنیک قبلی انسان ها در دوره ای طلایی از سعادت و توسعه تکنولوژی قرار داشته اند. روبات هایی با هوش مصنوعی تولید کرده بودند که به نام اومنیک شناخته می‌شدند، ربات هایی که به صورت جهانی در پایگاه هایی با نام اومنیوم توسعه داده می‌شدند و از آن ها برای برابری اقتصاد استفاده می‌شد.  بحران اومنیک وقتی شروع شد که اومنیوم شروع به تولید ربات هایی مرگبار و خشن کرد که شروع به جنگیدن با بشریت کردند. دولت آمریکا سریعا گروهی به نام اورواچ تشکیل داد، نیرویی بین المللی برای جنگیدن با تهدیدات اومنیک و آوردن دوباره نظم.

دو کهنه سرباز به نام های گبریل رایز ” Gabriel Reyes” و جک موریسون ” Jack Morrison” به عنوان رهبران گروه اورواچ قرار داده شدند،  هرچند که اورواچ موفق می‌شود جلوی روبات ها را از نابودی بشریت بگیرد و دوباره صلح را برگرداند و چندین انسان با استعداد را نیز به گروه اضافه کردند. جدایی ای میان دو رهبر گروه، رایز و موریسون شکل می‌گیرد، موریسون رهبر اورواچ می‌شود در حالی که رایز رهبری بلک واچ را به عهده می‌گیرد، بخش عملیات های مخفی اورواچ. برای دهه ها که به نسل اورواچ شناخته می‌شد، اورواچ صلح را در سراسر جهان حفظ کرد، ولی جدایی میان موریسون و رایز تشدید شد. چندین اتهام به خلاف و شکست به اورواچ لقب گرفت، که منجر به بیداد عموم در برابر سازمان و جنگ میان اعضائش شد و باعث شد که دولت وضعیت را مورد بررسی قرار دهد. در همین حال، انفجاری مرکز فرماندهی اورواچ در سوئیس را نابود می‌کند و به ظاهر موریسون و رایز نیز به همراه دیگران کشته می‌شوند. دولت عمل پتراس را به کار می‌گیرد، عملی که ارواچ را برچیده کرد و هرگونه فعالیت اورواچی را ممنوع کرد.

سال ها بعد از عمل پتراس، بدون اورواچ شرکت های بزرگ شروع به گرفتن دنیا کردند، با هم می‌جنگیدند، تروریسم شروع به شکل گیری در نقاطی از کره کرد و نشانه هایی از بحران اومنیک دوم در روسیه نیز مشاهده می‌شد. اعضای قدیمی اورواچ تصمیم می‌گیرند که بر خلاف عمل پتراس، دوستان قدیمی شان را دور هم جمع کنند و متحدان جدید نیز در جنگ‌شان جذب کنند و دوباره دنیا را نجات دهند.

لينک کوتاه به مطلب:

1 دیدگاه

  1. اگه کسی قصد خرید این بازی رو داره میتونم براش بخرم با نازلترین قیمت .
    برای هماهنگی به ایمیل درج شده پیام دهید
    m.h.safavipour@gmail.com

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*