ایرانیان سرور

اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4
download gamerha اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Gears of War 4 یک بازی تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت The Coalition ساخته و توسط Microsoft Studios برای ویندوز و ایکس باکس وان به انتشار رسیده است. این بازی پنجمین بازی از سری بازی‌های چرخ دنده‌های جنگ می‌باشد و همچنین اولین نسخه‌ای که توسط شرکت Epic Games طراحی نشده است.

رهبر اتحاد اصلاح طلب از دستورات دولتی، نخست وزیر Jin، یاد‌آور بیست و پنجمین سالگرد پیروزی انسان‌ها بر لوکاست‌ها می‌باشد. در همین حال، یکی از رئیس‌های بازنشسته مراسم، جنگ‌های گذشته در Emergence Day, and Anvil Gate و Aspho Fields را بازگو می‌کند.

MarcusGearsofWar3 اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Marcus Michael Fenix

در همان حال J.D. و Del به تازگی COG را بعد از مخالفت کردن با سیاست‌های سخت Jin، خالی از سکنه کردند و به گروهی از مخالفان به رهبری Reyna، برای اینکه به روستای خود کمک کنند, پیوستند، J.D. و Del تصمیم گرفتند تا به یکی از متحدان COG که در دست ساخت و ساز است یورش ببرند تا یک فرد خاص و ماهر را بدزدند. آن‌ها به همراه Kait، دختر Reyna و Oscar، یک چرخ‌دنده قدیمی و کهنه سرباز جنگ لوکاست، کارشان را شروع کردند. هرچند که مجبور به جنگ با سرباز‌های رباتیک جدید COG’s بودند، J.D. و گروهش موفق شدند تا فرد ماهر را بدزدند و به روستای‌شان فرار کنند و برگردند. سپس با Jin مواجه شدند (تماس تصویری توسط یک DeeBee) که آن‌ها را به دزدیدن مردمش متهم کرد و همچنین قبل از حمله کردن به روستا، دست به گیج کردن آن‌ها زد. J.D. و دوستانش موفق شدند نیرو های Jin را به عقب بکشانند و دست به شروع کار برای تعمیر ژنراتور روستا بزنند. هرچند در اواسط تعمیر کردن، موجودات ناشناخته‌ای به روستا یورش بردند، آن‌ها همه افراد را به علاوه Reyna و Oscar اسیر کردند. به عنوان آخرین کارش، Reyna  J.D. را قفل و زنجیر می‌کند، و Kait را نیز داخل نیروگاه نگه می‌دارد تا از آن‌ها محافظت کند.

James Dominic Fenix اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

James Dominic Fenix

Kait Full اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Kait Diaz

ReynaDiaz اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Reyna Diaz

در ادامه حمله‌های ناشناخته که به نام “Swarm” شناخته می‌شوند، J.D. با اکراه از پدرش Marcus Fenix درخواست کمک می‌کند. Marcus، کسی که هنوز از دست  J.D. برای پیوستن به حکومت دیکتاتوری COG و سپس با رها کردن آن‌ها خودش را به خطر انداخت، عصبانی است، در کمک به J.D. بی‌میل است. تا وقتی که J.D. به او نشان می‌دهد Swarm ها انسان نیستند. مشکوکانه، Marcus تصمیم می‌گیرد گروه را به سمت Fort Reval رهبری کند، جایی که هزاران جسد لوکاست‌ها برای دور کردن‌شان دفن شدند. بعد فرار از یکی دیگر از حمله‌های نیرو‌های Jin، گروه به Fort Reval می‌رسد، جایی که با راهزن هایی که کمین کرده اند، مواجه می‌شوند و Marcus اسیر می‌شود. همان‌طور که J.D. و دوستانش راهزن‌ها را دنبال می‌کنند، مدارکی مبنا بر اینکه “Swarm” مسئولیت ربوده شدن شهروندان COG را دارد، شهروندانی که بدن‌هایشان در حال برداشته شدن برای ساخت موجودات Swarm بیشتر است. آن‌ها همچنان فرض کردند که وقتی لوکاست ها توسط Imulsion Countermeasure مورد اصابت قرار گرفتند، نمردند. بجای آن، بدن هایشان تحت یک دگرگونی طولانی در طول 25 سال گذشته قرار گرفتند تا زمانی که لوکاست ها به Swarm تکامل پیدا کردند. J.D. بالاخره موفق می‌شود تا Marcus را پیدا و آزاد کند. Marcus می‌گوید Swarm در حال بکار انداختن یک مرکز تجمع هست و اینکه وی نیز به طور خلاصه‌ای به آن وصل شده بود. Reyna هنوز زنده است و در یکی دیگر از پایگاه‌های Locust اسیر است، ولی هیچ کدام یک از روستایی‌ها زنده نماندند.

OscarDiaz اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Oscar Diaz

DelmontWalker اسپویل!: شرح داستان بازی Gears of War 4

Delmont Walker

کیت مصمم بر نجات مادرش است، بنابر این دستور می‌دهد که Marcus آن‌ها را به سمت وی رهبری کند. Marcus گروه را به Tollern Dam می‌برد، جایی که متوجه می‌شوند پایگاه تبدیل به کندوی Swarm شده است. با اطلاع از این که دفاع کندو خیلی نیرومند‌تر از آن است که خودشان به آن رخنه کنند، گروه با جنگیدن راه خودشان را به سمت یک آنتن رادیویی باز می‌کنند، جایی که Marcus برای کمک به Cole، Baird  و Sam زنگ می‌زند، Baird که در حال حاضر یک صنعتگر مشهور است و خالق DeeBees می‌باشد، یک جفت لباس مکانیکی با خود می‌آورد که J.D. و Kait برای جنگیدن و ورود به کندو از آن‌ها استفاده می‌کنند. در داخل، می‌فهمند که Reyna اجبارا به شبکه کندو وصل شده است و بیرون کشیدن آن به مرگش منجر می‌شود. جدا از این، Reyna درخواست می‌کند Kait، زندگی‌اش را پایان دهد، وی نیز با چشمانی اشک‌بار این کار را انجام می‌دهد. سپس Kait  سنگ طلسم مادرش را به ارث می‌برد، سنگی که متعلق به مادربزرگ Kait بوده است. هرچند با نگاهی نزدیک تر، شباهتی به نشانه ملکه لوکاست‌ها، Myrrah دارد. دلالت بر اینکه Reyna دختر وی بوده است.

در یک نیم نگاه به سکانس اتمامی بازی، نشان داده می‌شود که Oscar موفق شده است که ربوده شدنش توسط Swarm را، با بریدن دستانش از قفل‌هایی که اسیرش کرده بودند، آزاد کند.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام