اسپویل!: شرح داستان بازی Doom 2016

اسپویل!: شرح داستان بازی Doom 2016

داستان در مریخ روایت می‌شود، رئیس پناهگاه مریخی ساموئل هایدن، که بدن اصلی خودش را بر اثر سرطان مغز از دست داده حال بدنی رباتیک دارد. محققان سعی بر این داشتند تا از جهنم انرژی بکشند و بحران انرژی ای را در کره زمین حل کنند. انجام اینکار توسط برج Argent صورت می‌گرفت، که نه تنها فقط از جهنم انرژی بیرون می‌کشد بلکه وسیله ای برای سفر به جهنم و برگشت از آن نیز می‌باشد. هایدن چندین نفر را به جهنم اعزام می‌کند، افرادی که با خود، شیاطین و وسایل جهنمی ای را برای انجام آزمایش بر می‌گردانند. یکی از آن وسایل تابوتی بود که حامل جسد Doom Slayer بود که شیاطین جهنم پس از خشم و بیداد وی در جهنم او را زندانی کرده بودند.

Doom Slayer

بعد از اینکه یکی از دانشمندان با شیاطین جهنم قراری می‌بندد و یکی از درگاه های جهنم را برایشان باز می‌کند، پناهگاه مورد حمله ی شیاطین قرار می‌گیرد. از سر بیچارگی هایدن Doom Slayer را از خواب بیدار می‌کند تا نیرو های شیطانی را براند و دروازه ی جهنم را ببندد. وی ” Doom Slayer” به جنگیدنش ادامه می‌دهد و چندین بار پا به جهنم می‌گذارد و برمی‌گردد. خنجر جادویی ای به نام he Crucible را به سرقت می‌برد، که سپس تز آن برای از بین بردن منبع نیروی دروازه استفاده می‌کند. کمی بعد از آن با Pierce روبرو می‌شود، کسی که تبدیل به هیولایی عنکبوتی می‌شود و سپس توسط Doom Slayer به قتل می‌رسد. با بازگشت Doom Slayer به مریخ، هایدن خنجر Crucible را از وی مصادره می‌کند  و تصمیم دارد که از آن خنجر در تحقیقاتش استفاده کند. جدا از تمام اتفاقاتی که افتاد، زمین نیازمند انرژی است و نمی‌تواند بیخیالش شود. هایدن برای اینکه جلوی Doom Slayer را از دخالت در کارش بگیرد، وی را به مکانی نامشخص می‌فرستد و می‌گوید که دوباره ملاقات خواهند کرد.

لينک کوتاه به مطلب:

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*