اسپویل!: شرح داستان بازی Dishonored: Death of the Outsider

اسپویل!: شرح داستان بازی Dishonored: Death of the Outsider

The Outsider

پس از وقایع Dishonored 2، امیلی کادوین به عنوان ملکه دوباره به مقام اولیه خود برگشت و شروع به نجات امپراطوری کرد كه قبلا توسط فرمانروایی دلایلا گسیخته شده بود. بیلی لارک در کشتی خود، به نام Wale Dreadful با کابوسی تکراری در مورد بازوی راست و چشمش، بیدار می شود. بیلی توانست تا ردی از استاد قدیمیش Daul در یک باشگاه بوکس به نام Albarca Baths پیدا کند. او راه خود را به محل Daud می کشد، پیدا می کند باشگاه بوکس را که توسط یک فرقه فریبکارانه به نام بی چشم اداره می شود.

لارک مشاهده کرد که Daud مهار شده است توسط یک دستگاه خاصی که قدرتش را سلب می کرد. او دستگاه را از کار می اندازد، در نتیجه Daud را آزاد می کند. Daud از دیدن بیلی خوشحال می شود و برای انجام آخرین کارش یعنی کشتن غریبه از لارک درخواست کمک می کند و لارک نیز موافقت می کند. در عرشه ی کشتی Wale Dreadful، Daud توضیح می دهد که بی چشم دارای چاقوی ritual است، تیغ مخصوصی که ابتدا هزاران سال پیش برای به وجود آمدن غریبه مورد استفاده قرار گرفت. Daud بر این باور است که تیغه به بیلی اجازه کشتن غریبه را می دهد. سپس بیلی توسط غریبه ملاقات می شود، که به او پیام مرموزی می دهد، در حالی که همزمان بازوی دست او را با بازوی Void-made، و چشم او را با یک چشم مصنوعی قرمز بریده شده عوض می کند. بازو به لارک توانایی های فراطبیعی می دهد.

بیلی یک بار دیگر به شهر راه می یابد تا رهبری بی چشم را بررسی کند. با درک هویت رهبران، بیلی دو کلید مربوط به گاوصندوق بزرگترین بانک کارناکا را دزدید. او قادر است به بانک نفوذ کند و چاقو را به سرقت ببرد، در حالی که فهمیده است یکی از رهبران بی چشم ها تلاش کرده است که گروه را ترک کند و اسناد مهم را در کنسرواتوار سلطنتی پنهان کند. هنگامی که بیلی چاقو را پس گرفت، غریبه ظاهر می شود و توضیح می دهد که او بیشتر از بیشتر می داند، فاش می کند که Daud به علت مرگ طبیعی در Wale Dreadful مرده است در حالی که بیلی مسلح بود، اما به شدت از او می ترسید. او به  Wale Dreadful بر می گردد و جسد استادش و کشتی Wale Dreadful را (با نام “خدانگهدار Daud”) می سوزاند.

سپس بیلی به کنسرواتوار سلطنتی نفوذ می کند و در آنجا اسناد را پیدا می کند. آن اسناد به تفصیل مکان یک پورتال ماورائی را در یک معدن متروکه در خارج از کارناکا مشخص می کند. بیلی به معادن سفر می کند که در حال حاضر تحت نظارت و اداره فرقه ای است که ابتدا غریبه را خلق کرد. اعضای فرقه در مورد علوم مرموز بحث می کردند در حالی که از دیدن قدم زدن موجودات ماورائی در نزدیکی مکان حفاری، شگفت زده شده است. بیلی راه خود را به سمت چشم خدای مرده می کشد و آن را جذب می کند، به او اجازه می دهد با خیال راحت وارد پورتال ماورائی شود.

Ivan Jacobi

هنگامی که داخل پورتال می شود، بیلی به Ritual Hold می رود، جایی که بیگانه در آنجا ساکن است. در آنجا بیگانه را پیدا می کند، ظاهرا بی حرکت و بسته شده است. بیلی پس از آن انتخاب می کند که یا غریبه را به قلمرو مرگ آور برگرداند، با داشتن روح ماورائی Daud، نام واقعی او را تلفظ می کند، که به نظر می رسد علامتی است که بیگانه می دهد و یا با استفاده از چاقوی ritual غریبه را بکشد. در هر صورت، بیگانه تبعید می شود و بیلی اذعان می کند که با رفتن غریبه، جهان به شیوه های بی شماری تغییر خواهد کرد. با این حال، ماورائی ادامه خواهد یافت و دیگر کسی نمی تواند تصمیم بگیرد که چه کسی قدرتش را افزایش دهد.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

2 دیدگاه

  1. سلام داستان بازی دیگه ادامه نمیدید؟

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*