اسپویل!: شرح داستان بازی Call Of Duty: WWII

اسپویل!: شرح داستان بازی Call Of Duty: WWII

در 6 ژوئن سال 1944، سرباز یکم ارتش ایالات متحده، رونالد دانیلز “رد” (برت زیمرمن) از گروه 1 پیاده نظام با گروه وی متشکل از سرباز یکم رابرت زاسمن (Jonathan Tucker)، سرباز دریو استایلز (کوین کووب)، تکنسین پنجم فرانک آیلو (جف شین)، گروهبان فنی ویلیام پیرسون (جاش دوامل) و ستوان یکم جوزف تورنر (Jeffrey Pierce) در دسته Normandy  قرار گرفت. زاسمن توسط یک سرباز آلمانی مجروح شده است، و در نتیجه برای چند هفته بستری شد.

Davis

زاسمن به موقع برای عملیات Cobra باز میگردد، جایی که نیروهای آمریکایی با موفقیت برای بازگرداندن شهر Marigny تلاش می کنند. این گروه توسط سرهنگ دیویس (Matt Riedy) دستور داده شده است تا عملیات خود را با افسران ارشد عملیات ویژه بریتانیایی Major Arthur Crowley (David Alpay)  و Vivian (Helen Sadler) برای ربودن یک قطار زرهی آلمانی که موشک V-2 را حمل می کند، انجام دهد. دانیلز و زسمان با موفقیت قطار را توسط رهبر فرانسوی روسو (بلا داون) از مسیر خارج کردند و به گروه خود منتقل کنند.

یک هفته بعد، روسو و کرولی در یک پادگان آلمانی در پاریس به منظور بازپس گیری مواد منفجره در تدارک حمله به این گروه نفوذ کردند. در نیمه راه، روسو، SS-und Polizeifuhrer Heinrich (J. Paul Boehmer)  را به تلافی قتل خانواده اش به قتل رساند. سپس گروه دوم پاریس را آزاد می کند.

Joseph Turner

دو ماه بعد، گروه وارد Aachen می شود و توسط حمایت فرمانده نیروی مخزن ستاد گروهبان آگوستین پرز (Christian Lanz)  از یک حمله آلمانی نجات یافت. سپس آنها دستور دادند تا یک هتل اشغال شده آلمان را بگیرند. آنها غیرنظامیان را در داخل هتل پیدا می کنند و ترنر تخلیه آنها را به خاطر ترس Pierson  می دهد. دختر جوان به نام آنا (لیلیت مکس) گم می شود و دانیلز او را نجات می دهد. سربازان آلمانی یک کامیون که غیرنظامیان را حمل می کرد آتش میزنند و خواهر بزرگتر آنا را کشتند. Pierson کامیون را بدون حفاظت می فرستد و با Turner مخالفت می کند.

Robert Zussman

در نبرد جنگل Hürtgen، به گروه دستور داده اند که تپه 493 را بگیرند. ترنر گروه را به دو بخش تقسیم می کند؛ Pierson وزاسمن  با پیشروی به سمت تپه مشغول به کار هستند، در حالی که ترنر و دانیلز آنها را پوشش می دهد تا آنها بتوانند در پایین به یکدیگر بپیوندند. تیم ترنر به زودی مخابره ای را دریافت می کند که نشان می دهد پیرسون دستور حمله به تپه را بر علیه دستورات ترنر داده است که ترنر را مجبور به پیوستن کند. این گروه ها جایگاه های توپخانه را از بین می برد، اما آلمانی ها با تانک ببر II حمله متقابل می کنند. دانیلز در حال تلاش برای از کار انداختن تانک دشمن است که توسط پرز نابود می شود. ترنر برای نجات دانیلز که به طرز وخیمی مجروح شده و به دانیلز برای ترک کردنش دستور می دهد در حالی که گروه را پوشش می دهد. Pierson رهبر گروه می شود و دانیلز را دومین فرمانده خود می سازد و او را به سرجوخه ارتقا می دهد.

Ronald “Red” Daniels

در اوج نبرد Bulge، این گروه توسط آلمانی ها احاطه شدند. دانیلز با یک کاردان آفریقایی-آمریکایی، هاوارد (راسل ریچاردسون) ملاقات می کند، که به پشتیبانی مخابره هوایی با گروه کمک می کند. این گروه چندین سرباز آلمانی را اسیر می کند و متوجه می شود که آلمان ها قصد دارند یک پل در Remagen، آخرین پل بالای Rhine را، نابود کنند. پس از انفجار در ترانزیت، Pierson به گردان برای حمله به یک پایگاه هوایی برای نابود کردن مواد منفجره باقی مانده دستور می دهد. این حمله ناکام می شود و در نتیجه دانیلز و زاسمن توسط نیروهای دشمن محاصره می شوند. دانیلز توسط هاوارد نجات داده می شود، در حالی که زاسمن در یک اردوگاه جنگی آلمانی Stalag IX-B دستگیر و زندانی شده است. در Stalag IX-B زاسمن توسط مأمور SS (George Regout) مورد بازجویی قرار گرفته و سپس او را شکنجه می دهد و به یک اردوگاه کار اجباری فرستاده می‌شود. دانیلز به علت زخمش بستری شد.

William Pierson

در بیمارستان، دانیلز خبر می دهد از دیویس درباره وقایعی که Pierson را در نبرد Kasserine Pass تغییر داد. پس از بهبود، دانیلز با پیرسون در خیمه خود مقابله می کند و به مقابله با ستیزه جویانش می پردازد تا مجددا به خیمه بازگردد. آنها با موفقیت آخرین پل راین را به دست آوردند. گروه به آلمان می رود، اردوگاه های کار اجباری را در جستجوی زاسمن آزاد می کند، در نهایت به اردوگاه کار اجباری Berga می رسد، که آنها آنجا را متروکه می یابند؛ بازماندگان اردوگاه به راهپیمایی مرگ فرستاده شده اند. دانیلز با کشتن متز قبل از اینکه بتواند زاسمن را اعدام کند، زاسمن را پیدا می کند و او را نجات می دهد.

در پایان جنگ، دانیلز راه خود را از گروه جدا می کند و به تگزاس برمی گردد و مجددا به همسر و پسر تازه متولد شده اش برمی گردد. دانیلز نام پسر خود را برای احترام به ستوان درگذشته اش به نام جوزف ترنر نامگذاری می کند. او به قبر برادر بزرگترش، پائول (کریس براونینگ)، که در مبارزه با گرگ درگذشت، هنگامی که رد قادر به کشتن آن در آن زمان نبود، رفت. او مدال ستاره برنز خود را بر روی قبر می گذارد و می گوید که برادرش سزاوار آن است چرا که به او جنگیدن را آموزش داده است.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. Alm kareton aliye vali yekam bishtar joziat dastan ro begid kheyli kholase migid

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*