اسپویل!: شرح داستان بازی Assassin’s Creed Origins

اسپویل!: شرح داستان بازی Assassin’s Creed Origins

بازیکن نقش Medjay (محافظ فرعون) به نام بیک و همسرش آیا را به عهده دارد، از آنجا که آنها در طول تحولات گسترده ای از مردم زمان پادشاهی پتلویم محافظت می کنند: در حالی که فرعون، بطلمیوس سیزدهم، با جاه طلبیش برای گسترش قلمرو پادشاهیش مبارزه می کند تا حاکمیت خود را حفظ کنند؛ خواهرش، کلئوپاترا که اخیرا عزل شده است، نیروهای وفادار را به راه اندازی یک ضد کودتا علیه بطلمیوس آغاز می کند؛ و تهاجمات مکرری به پادشاه، توسط جمهوری روم تحت فرماندهی ژولیوس سزار می کند که منجر به ترس از تهاجم حتمی و قریب الوقوع شد. نقش بیک به عنوان یک Medjay (محافظ فرعون) است و آیا با مخابره با نیروهای مخفی که این رویدادها را دستکاری می کنند و تبدیل به اولین قاتلان می شوند.

شرح داستان بازی

در حال حاضر، لیلا حسن، همراه با دوست و همکارش، دینا گری، تحقیق در بخش تحقیقات تاریخی آسترگو، با یافتن و بازیابی مصنوعات در مصر، را به عهده دارد. اگر چه، او به جای یافتن مقبره ای حاوی مومیایی های قدیمی باک و آیا است. Layla، انتظار دارد که پیدا کند هر گونه اطلاعات مربوطی که او را در موقعیت پروژه شرکت آنیموس حفظ کند، بدین منظور تصمیم می گیرد که بدون اطلاع به سرپرست خود، خاطرات بایک و آیا را با استفاده از آنیموس اصلاح شده، علی رغم اعتراض دیانا، دوباره زنده کند.

Aya

در 49 سال قبل از میلاد، بایک، Medjay محترم مسئول حفاظت از Siwa Oasis، همراه با پسرش خمو توسط یک گروه متشکل از پنج مرد ماسک زده به یک غار زیرزمینی در معبد آمون ربوده شد. مردان ماسک زده به بایک یک گوی طلایی می دهند و از او می خواهند از آن برای باز کردن یک غار مخفی استفاده کنند. خمو به بایک برای فرار کمک می کند، اما در طول مبارزه برای کشتن یکی از مردان ماسک زده، بایک سهوا به قفسه سینه خمو خنجر میزند و او را می کشد.

یک سال بعد، در 48 سال قبل از میلاد، بایک برای انتقام از پنج مرد ماسک زده جهت پیدا کردن آنها از Siwa هجرت کرد. او اولین نفر Rudjek “Heron” را پیدا می کند و او را می کشد. بایک سپس به Siwa برمی گردد تا کشیش محلی مدونامون، “ایبیز” را بکشد، کسی که برای اطلاعات برای باز کردن همان غار، شکنجه کرده است. پس از کشتن مدونامون، بایک سپس به اسکندریه می رود، جایی که آیا یکی دیگر از مردان ماسک زده را ردیابی کرده است. پس از ملاقات با آیا، آیا فاش می کند که او در حال حاضر Actaeon “Vulture”  و Ktesos “Ram” را کشته است، و تنها یک هدف را ترک کرده است، “Snake”.  آیا همچنین فاش می کند که او با Apollodorus اهل جزیره سیسیل و کلئوپاترا کار کرده است تا هویت Snake را کشف کند. او ابتدا خنجر پنهانی را به بایک می دهد تا از آن برای پیدا کردن و کشتن Eudoros استفاده کند، کسی که او معتقد است که “Snake” در حمام است. پس از کشتن Eudoros، بایک، با همان خنجر پنهان که هدفش را کشت، انگشت حلقه دست چپ را قطع کرد.

Bayek

بیک کلمات Eudoros به یاد آورد و شک می کند. او تصمیم می گیرد برای پاسخ Apollodorus  و کلئوپاترا را ملاقات کند. کلئوپاترا به بایک می گوید که او توسط مردان ماسک زده از تخت سلطنت برکنار شده است، آنها خود را “Order of Ancients” می نامند و به دنبال آن هستند که با استفاده از بطلمیوس به عنوان عروسک خیمه شب بازی خود، همه ی مصر را کنترل می کنند. علاوه بر این، اعضای بیشتری نسبت به پنج فردی که بایک و آیا قبلا کشته شده اند وجود دارد (به جز 5 نفر قبل تعداد دیگری هم هستند) که: “Scarab”، “Hyena”، “Lizard” و “Crocodile”. در واقع، Eudoros واقعاً “Hippo” بود، و نام Snake برای گروه به عنوان یک کل استفاده شده است. بایک با این اطلاعات جدید مواجه می شود و موافقت می کند کهMedjay کلئوپاترا شود و اعضای باقیمانده این گروه را ترور کند. در نهایت بایک تمام آنها را پیدا میکند و می کشد، در حالی که آیا پیرو پومپای بزرگ را متقاعد می کند که با کلئوپاترا متحد شود.

در همین حال، لیلا و دینا توسط سربازان Abstergo بخاطر عدم حضورشان در شرکت مورد حمله قرار می گیرند. لیلا می تواند مهاجمان را بکشد، اما دینا دستگیر و اعدام می شود. برای انتقام جرم، لیلا به Animus  بازگشت، تصمیم به تکمیل ماموریتش گرفت.

Layla Hassan

بایک نامه ای از آیا دریافت می کند با این مضمون که دو عضو دیگر گروه، “Scorpion” و “Jackal”، که عضو گارد سلطنتی بطلمیوس هستند، و مجرمین احتمالی مسئول مرگ Khemu هستند. او متوجه می شود که Lucius Septimius است Jackal و او را دنبال می کند، اما خیلی دیر است برای خودداری او از کشتن Pompey. بدون هیچ امکانات دیگر، بایک و آیا به کلئوپاترا کمک کرده اند تا او را به قصر برسانند تا جولیوس سزار را ملاقات کند. کلئوپاترا قادر است سزار را تحت تاثیر قرار دهد و از او حمایت کند. بایک موفق به کشتن  Pothinus، Scorpion””، اما از کشتن Septimius توسط سزار جلوگیری می شود، در حالی که آیا کشیک میداد تا Ptolemy توسط تمساح ها خورده نشود زمانی که او تلاش می کند از طریق نیل فرار کند.

Cleopatra

پس از پایان جنگ داخلی، کلئوپاترا تاج و تخت را به عنوان فرعون می گیرد. Septimius برای سزار و کلئوپاترا مشاور می شود و روابطش را با بایک و آیا قطع می کند. این باعث می شود تا بایک و حامیانش متوجه شوند که کلئوپاترا و سزار در حال حاضر خود را با گروه متحد شده اند. بایک، با درک اشتباه خود در حمایت از کلئوپاترا، همه ی متحدانش را تشکیل می دهد و برای مقابله با گروه تصمیم به شکل گیری یک انجمن را می گیرد و از آزادی مردم عادی دفاع کند. بیک و آیا متوجه می شوند که این گروه علاقه شدیدی به آرامگاه اسکندر کبیر دارند و آنها به تحقیقات می پردازند. در آنجا آنها Apollodorus را به شدت مجروح پیدا می کنند که به آنها هشدار می دهد که فرمانده سزار، Flavius، Lion”” و رهبر واقعی گروه است. او و Septimius گوی و کارکنان را از آرامگاه می گیرند و به Siwa برای غار برمی گردند.

پس از بازگشت به Siwa، آنها غار را باز شده پیدا می کنند. او ردیابی می کند و با Flavius روبرو می شود کسی که اکنون سیب عدن فعال را حمل می کند، اما بایک می تواند او را شکست دهد و او را به قتل برساند و سرانجام انتقام Khemu را می گیرد. بایک سپس پیش آیا می آید که مارکوس یونویس بروتوس جوان و گایوس کاسوی لانگونوس را استخدام کرده است. او قصد دارد با بروتو و کاسیوس به رم برود تا سزار و Septimius را به قتل برساند. بایک و آیا تصمیم می گیرند که راهشان را جدا کنند اما پایه و اساس اخوان المسلمین را تشکیل می دهند وقتی که هر دو آنها قسم می خورند که جهان را از ظلمت ها محافظت کنند. پس از جدا شدن آنها، بایک گردنبند Khemu، افسون جمجمه عقاب خود را، داخل شن انداخت که اثری باقی بگذارد، نشانه ای برای اخوان المسلمین جدید خود شود.

Julius Caesar

بعد از این، لیلا از Animus برمی خیزد تا ویلیام مایلز، مربی ارشد اخوان المسلمین را پیدا کند، و از او محافظت کند. او پیشنهاد ویلیام را برای کار با مأمورین قبول می کند، اما متوقف نمی شود در واقع به عنوان یک عضو به آنها پیوست، و دو نفر روانه اسکندریه شد.

در رم، آیا با Septimius برخورد می کند، که اعضایی را اداره می کند و آیا او را شکست می دهد و می کشد. او سپس به مجلس سنا روم نفوذ می کند و سزار را ترور می کند. بعدها، او با کلئوپاترا ملاقات می کند و هشدار می دهد که او یک حاکم عادلانه باشد یا او را ترور می کند. پس از آن، بایک و آیا (که اکنون خود را “Amunet” می نامند) شروع به استخدام و آموزش دیگر قاتلان می کنند، زیرا آنها اخوان المسلمین را به ترتیب در مصر و روم ساختند.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. عالیه حتما پیشنهاد می کنم حتما بازی کنید

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*